18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na bogato

Ile Ogórek zarabia w TVP? Taka kasa to nie mizeria

Wojciech Kozicki
23.05.2020  10:57
Ile zarabia Magdalena Ogórek? Jako prezydent mogłaby o takiej stawce tylko pomarzyć
Ile zarabia Magdalena Ogórek? Jako prezydent mogłaby o takiej stawce tylko pomarzyć Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Milczenie jest złotem? Magdalena Ogórek w trakcie kampanii wyborczej zachowywała się jakby złożyła śluby milczenia i najwyraźniej jej się to opłaciło. Właśnie ujawniono ile zarabia w TVP. Wystarczy na waciki i mieszkanie, w którym mogłaby je trzymać.

Zarobki Magdaleny Ogórek w TVP ujawnione? W czwartek w czasie posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu, która dotyczyła sytuacji w radiowej Trójce, jeden z polityków się wygadał. Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz raczej nie zrobił tego celowo, ale wydało się ile zarabia była kandydatka na prezydenta i gospodyni programu "W tyle wizji".

Komentatorzy czy osoby, które prowadzą wywiady, pani Ogórek, pani Hejke, pan Rachoń. Ludzie pracujący w telewizji. Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenia otrzymuje w telewizji, czy jeszcze trzeba jej dodać - powiedział Borusewicz. (tokfm.pl)

Ile zarabia Ogórek?

Słowa Borusewicza skomentował i zdementował dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski. TVP natomiast nie potwierdza i nie zaprzecza, bo to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane.

Do "wycieku" odniosła się także sama zainteresowana i nie powstrzymała się od wbicia szpili opozycji. Przypomniała doniesienia sprzed lat, gdy media trąbiły o Borusewiczu latającym bez opamiętania samolotem do domu w Gdańsku.

Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygrał Trzaskowski. Marszałek Borusewicz ma cennik z czasów PO, kiedy psa wyprowadzał samolotem  – odpowiedziała Ogórek. (tokfm.pl)

 

logo Tu się dzieje