18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosi trawę i miliony

Ile Martyniuk zarobił za reklamę? Miażdżąca stawka

Wojciech Kozicki
03.07.2020  11:40
Zenek Martyniuk liczy zielone... zarabia jak król!
Zenek Martyniuk liczy zielone... zarabia jak król! Fot: VIPHOTO/East News

Chopin, polska wódka, Wałęsa i Zenek Martyniuk… disco polo w Polsce rośnie w siłę i dołącza do naszych symboli narodowych. Za sławą idą ogromne pieniądze. Bard z Podlasia zarabia nie tylko na koncertach, ale zgarnia apetyczne sumki za reklamy. Znamy stawkę!

Wielu polskich muzyków podczas epidemii koronawirusa narzeka, że w ich domach słychać dziwny dźwięk… okazuje się, że to piszczy bieda! Mimo zarabianych milionów, nie mają oszczędności, a brak koncertów nie pozwala im na luksusy. Tymczasem Zenek Martyniuk, czyli niekwestionowany imperator disco polo, na brak pieniędzy nie narzeka.

Martyniuk i pieniądze - kosi trawę i miliony

Martyniuk został twarzą jednego z popularnych sklepów i można w nim teraz robić zakupy w rytmie piosenki  „Przez twe oczy zielone”. Ile zgarnął za reklamę? Jak ujawnia „Super Express”, za 34-sekundową reklamę król disco polo zarobił okrągły milion złotych.

Kampania reklamowa miała ruszyć już w kwietniu. Plany Martyniuka i reklamodawcy pokrzyżował jednak koronawirus.

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – tłumaczy manager ds. marketingu sieci sklepów. (SE.pl)

W rozmowie z mediami Martyniuk podkreślił, że nie narzeka na brak koncertów, bo pieniądze nie są najważniejsze. Przyznaje, że wreszcie może spędzić trochę czasu w domu. Kosi trawę, sadzi z żoną kwiaty i cieszy się życiem.

 

Czytaj także