18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tak piszczy... aaa, to bieda!

Ile teraz zarabia Kozidrak? Zostaną jej tylko dwa smutki

Wojciech Kozicki
22.10.2021  09:01
Zarobki Beaty Kozidrak spadają. Nie spadnie z nieba złoty deszcz
Zarobki Beaty Kozidrak spadają. Nie spadnie z nieba złoty deszcz Fot: VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak jeździła pijana samochodem po Warszawie, straciła prawo jazdy i teraz piechotą do lata będzie szła. Czy wkrótce zacznie jeździć tramwajem? Jej zarobki spadły aż strach, a „Super Express” ujawnia za ile miesięcznie musi przeżyć wokalistka Bajmu.

Biedna ta Beata Kozidrak… i to dosłownie! „Super Express” ujawnia, że wokalistka Bajmu rocznie mogła liczyć na ok. 300 tys. złotych, a teraz będzie musiała zadowolić się marnymi 150 tysiącami złotych. Co prawda na pocieszenie ma jeszcze 320-metrowy dom pod Warszawą warty ok. 3 mln zł i samochód za 200 tys. zł, ale czy to wystarczy, by otrzeć łzy? Niestety, może wkrótce zamienić luksusową willę na ciasną celę, bo w środę do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów trafił akt oskarżenia przeciwko wokalistce, która poruszała się ulicami Warszawy, mając dwa promile alkoholu. Grozi jej KARA WIĘZIENIA!

Ile obecnie zarabia Beata Kozidrak?

Jak wynika z informacji „Super Expressu”, obecnie Beata Kozidrak zarabia ok. 10 tys. złotych miesięcznie. Coca-cola się od niej odżegnała, więc na dochody z kampanii reklamowych nie ma co liczyć.

Kozidrak może obecnie liczyć na 10 tys. zł netto mies. Aż trudno w to uwierzyć. W końcu gwiazda pięć lat temu po połowie podzieliła się z Andrzejem Pietrasem (67 l.) 10-milionowym majątkiem – pisze „Super Express”.

Media przypominają, że Beata z Bajmu w 2017 r. nabyła nowe bmw 740D xdrive 7, które dziś jest warte około 200 tys. zł. Miała też dom w Hiszpanii oraz prywatny helikopter. Przed pandemią za same koncerty potrafiła zarobić nawet 2 miliony złotych rocznie. Co prawda wciąż za tantiemy na podobno zarabiać milion złotych rocznie, ale po aferze jej hity nie są grane tak często, więc ta kwota może skurczyć się jak bielizna w praniu.

Czy wkrótce Beata Kozidrak ustawi się w kolejce po zasiłek i przy okienku zaśpiewa "CO MI PANIE DASZ W TEN NIEPEWNY CZAS"?