18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Temat warty dyskusji?

Ile waży Joanna Liszowska? Aktorka wyjawiła prawdę

14.07.2021  15:05
Ile waży Joanna Liszowska?
Ile waży Joanna Liszowska? Fot: Tomasz Zukowski/East News

Ile waży Joanna Liszowska? Jak się okazuje, niektórym to pytanie spędza sen z powiek, dlatego znana i utalentowana wokalnie aktorka postanowiła sprawę dosadnie skomentować. Teraz już wszystko jest jasne.

Ile waży Joanna Liszowska? Jak się okazuje, odpowiedź na to pytanie była bardzo istotna dla dużej rzeszy fanów artystki, która wyróżnia na tle swoich niższych koleżanek z branży niemal atletyczną budową ciała. Bardzo wysoka aktorka postanowiła w końcu uchylić rąbka tajemnicy.

Czy w końcu ucichną pytania o to, ile waży Joanna Liszowska? Śmiemy wątpić. W końcu waga to jeden z najbardziej wahających się wskaźników w ludzkim ciele. Nie można jej uznawać za wiecznie aktualną.

Ile waży Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska jest znana z takich seriali jak m.in. "Przyjaciółki", "Na Wspólnej", a także "Na dobre i na złe". Od dłuższego czasu dba również o swoje media społecznościowe i stara się pozostawać otwarta na kontakt z fanami. Być może z tej przyczyny ma ochotę na takie wyznania.

Ostatecznie jednak na szczerość dotyczącą parametrów swojego ciała, artystka zdobyła się na łamach "Expressu Ilustrowanego", gdzie podaje czytelnikom, że ma 175 cm wzrostu, a także zaledwie 67 kilogramów wagi.

Internauci od zawsze zakładali, że waga artystki jest wyższa, dlatego niektórzy zarzucają jej mijanie się z prawdą. Sama Joanna Liszowska nie wchodzi dalej w te dyskusje i pozostaje przy swoim. Najważniejsze, że ma świadomość, jak świetnie wygląda. 

Potwierdzają to regularnie liczne komplementy od fanów oraz fakt, że mogliśmy oglądać swego czasu jej dwie gorące sesje do magazynu Playboy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej