18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili jego stawki!

Ile zarabia Grabowski? Kiepskich pieniędzy nie bierze!

10.03.2022  16:11
Ile zarabia Andrzej Grabowski? Szokująca stawka za seriale i filmy
Ile zarabia Andrzej Grabowski? Szokująca stawka za seriale i filmy Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Ile zarabia Andrzej Grabowski? Jego zarobki za serial „Świat według Kiepskich” i „Taniec z gwiazdami” są już owiane legendą. „Super Express” i Pudelek ujawniają jakie są obecnie dochody i stawki Andrzeja Grabowskiego. Z pewnością nie są KIEPSKIE!

Andrzej Grabowski to genialny aktor więc za „dziękuję” i paczkę landrynek pracować nie będzie. Ile w takim razie zarabia w filmach i serialach? „Super Express” podaje, że za główną rolę potrafi zainkasować nawet 150 000 złotych, a przecież pojawiał się ostatnio w wielu filmach. SE.pl podaje, że „miał zarobić tylko w ostatnim czasie około 1,5 miliona złotych.

Ile Grabowski zarabia w filmach i serialach. To nie jest kiepska kasa

Filmy i seriale to nie jedyne źródło dochodu Andrzeja Grabowskiego. Ma też bardzo wysoką stawkę reklamową. „Plotek” ujawnił niedawno, że Grabowski za jeden dzień pracy na planie reklamy popularnej sieci komórkowej Play zarobił 180 tysięcy złotych.

Andrzej Grabowski zapewne z utęsknieniem czeka na nowe odcinki „Tańca z gwiazdami” na Polsacie. Informator portalu „Plotek” ujawnił, że aktor za jeden odcinek zgarnia nawet 18000 złotych. Jeśli chodzi i pieniądze za serial „Świat według Kiepskich”, to portal Pikio.pl podaje, że aktor miał dostawać wynagrodzenie wynoszące prawie 8 tysięcy złotych, co rocznie daje prawie 400 tysięcy złotych.

Grabowski dorabia sobie również występami kabaretowymi w całej Polsce.

Pisaliśmy już, że Grabowski objeżdża cały kraj ze swoimi występami komediowymi, które towarzyszą wątpliwemu moralnie procederowi – naciąganiu klientów na kupno bardzo drogich garnków. Dzięki takiemu podejściu organizatorów w jeden weekend aktor może zgarnąć aż 50 tysięcy złotych! – podaje Fakt.pl

logo Tu się dzieje