18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To nie jest kiepska kasa

Ile zarabia Grabowski jako Ferdek z Kiepskich?

Wojciech Kozicki
27.10.2020  13:52
Zarobki Andrzeja Grabowskiego nie są kiepskie
Zarobki Andrzeja Grabowskiego nie są kiepskie Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Słyszycie ten dziwny dźwięk... jakby ktoś tłukł schabowe... to koronawirus spowodował kryzys gospodarczy i wielu Polaków klepie biedę! Tymczasem polskie gwiazdy opływają w luksusy, czego przykładem jest aktor Andrzej Grabowski znany jako Ferdek z serialu „Świat według Kiepskich”. Ile zarabia w reklamie Play i w „Tańcu z Gwiazdami”?

Andrzej Grabowski, czyli gwiazda serialu „Świat według kiepskich”, podobno ma niską emeryturę, ale nie musi martwić się o pieniądze. Ile zarabia Ferdek Kiepski? Plotek.pl, powołując się na informatora z branży, ujawnił ile zarobił Grabowski w reklamie Play. Za jeden dzień zdjęciowy otrzymał aż 180 tysięcy złotych!

Ile zarabia Andrzej Grabowski?

Na tym jednak nie koniec dochodów, bo Grabowski zarabiał do niedawna także jako juror w „Tańcu z Gwiazdami”. Interia.pl ujawnia, że za jeden odcinek dostaje nawet 18 tysięcy złotych.

Jest ceniony przez branżę reklamową, bo z jednej strony ma opinię wybitnego aktora, grającego w filmach fabularnych u najlepszych reżyserów. Jego nazwisko nie jest zużyte w reklamach, bo aktor nie przyjmuje wielu propozycji. To wszystko sprawia, że jego marka jest wysoko wyceniana – wyjaśnia informator Plotka.

Ile natomiast zarabia Andrzej Grabowski jako Ferdek Kiepski w „Świecie według Kiepskich”? Portal Pikio.pl podaje, że aktor miał dostawać wynagrodzenie wynoszące prawie 8 tysięcy złotych, co rocznie daje prawie 400 tysięcy złotych. Do tego objeżdża kraj z występami kabaretowymi, a ostatnio grał w filmach Patryka Vegi

Pisaliśmy już, że Grabowski objeżdża cały kraj ze swoimi występami komediowymi, które towarzyszą wątpliwemu moralnie procederowi – naciąganiu klientów na kupno bardzo drogich garnków. Dzięki takiemu podejściu organizatorów w jeden weekend aktor może zgarnąć aż 50 tysięcy złotych! – podaje Fakt.pl