18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Może żyć pełną piersią

Ile zarabia Basia Kurdej-Szatan?

Wojciech Kozicki
22.10.2020  20:25
Barbara Kurdej-Szatan i jej zarobki - czy żyje za to pełną piersią?
Barbara Kurdej-Szatan i jej zarobki - czy żyje za to pełną piersią? Fot: TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan to już dawno nie blondynka z reklamy Play, a topowa polska gwiazda. Imponująca popularność oznacza też ogromne zarobki. Narodziny syna wykorzystała, by zarobić wielkie pieniądze na Instagramie.

Basia Kurdej-Szatan urodziła syna miesiąc temu, a dziecko już na siebie zarabia. Media donoszą, że reklamodawcy walą do gwiazdy „M jak miłość” drzwiami i oknami, by zaistnieć na jej Instagramie, który obserwuje ponad milion osób. Wyciekły informacje ile aktorka zarabia za jeden post w mediach społecznościowych.

Ile Basia Kurdej-Szatan zarabia za reklamę na Instagramie?

Barbara Kurdej-Szatan przebywa na urlopie macierzyńskim, ale i tak ZBIJA KOKOSY! Jak ujawnia Super Express, aktorka za jeden post z reklamą na Instagramie może otrzymać nawet 50 tys. złotych. Portal obliczył, że w przeciągu miesiąca za reklamowe posty na Instagramie wpłynęło na jej konto ok. 200 tys. złotych.

Od kiedy na świecie pojawił się mały Henio, na Instagramie gwiazdy pojawia się coraz więcej postów, na których reklamuje wózek dla dziecka, nosidełko, ciuszki, zabawki czy nawet krem do twarzy dla maleństwa – pisze „Super Express”.

Czy Instagram wystarcza jej na godne życie? Se.pl przypomina, że całkiem niedawno zarabiała fortunę za programy telewizyjne. Za sezon "The Voice of Poland", "The Voice Kids" czy "Kocham Cię, Polsko!" zgarniała po 25 tys. zł. Za dzień pracy nad serialem mogła liczyć na 9 tys. zł, co za sezon daje zawrotną kwotę ponad 250 tys. zł. Do tego dochodziły pieniądze za reklamy i występy w teatrze.

Czytaj także