18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klepko biedy nie klepie

Ile bierze Cleo do ręki? Szokująca stawka za minutę!

Wojciech Kozicki
03.01.2020  11:52
Cleo sama nie wie ile ma pieniędzy - Donatan jest z niej dumny?
Cleo sama nie wie ile ma pieniędzy - Donatan jest z niej dumny? Fot: Facebook/CLEO

Cleo to przede wszystkim chwytliwe piosenki na listach przebojów, koncerty, teledyski „na bogato”, słowiańskie harce z Donatanem ("My Słowianie", "Brać") i praca jako jurorka w „The Voice Kids”. To wszystko przekłada się na ogromne pieniądze. Ile naprawdę zarabia Joanna Klepko? Biedy nie klepie!

Cleo produkuje kolejne hity jak fabryka, a do tego gra liczne koncerty. 2019 rok to dla niej same sukcesy, miażdżąca popularność i ogromne pieniądze. Jak podaje „Super Express”, Joanna Klepko to jedna z najlepiej zarabiających polskich gwiazd, bo jej stawka koncertowa wynosi aż 30 tys. złotych. W ciągu minionych 12 miesięcy pojawiła się na scenie aż 216 razy!

Zobacz także

Ile zarabia Cleo?

Zgodnie z wyliczeniami wokalistki, przez cały rok śpiewała na żywo przez 14200 minut. Wychodzi na to, że za minutę na scenie zarabiała 530 złotych, a przez 12 miesięcy zgarnęła 7,5 miliona złotych. Do tego należy doliczyć pieniądze za udział w reklamach i wynagrodzenie za „The Voice Kids”. Wokalistka niedawno przyznała, że zarabia tak dużo, że sama nie wie ile ma pieniędzy.

Pieniądze to efekt uboczny. Jestem osobą, która lubi inwestować. Nie wydaję na bzdury. Nie byłabym w stanie wydać na torebkę 15-30 tys. zł. Na co dzień chodzę z workiem sportowym. Nie wiem, ile zarabiam. Nie skupiam się na tym. Skupiam się na spełnianiu marzeń – powiedziała Cleo. (WP.pl)
Czytaj także