18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny chłopak w Porsche

Ile zarabia Daniel Martyniuk? Ujawnił swój majątek!

Wojciech Kozicki
19.03.2021  18:36
Ile zarabia Daniel Martyniuk? Biedaczek!
Ile zarabia Daniel Martyniuk? Biedaczek! Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk, którego ojcem jest Zenek Martyniuk, znowu stanął przed sądem i usłyszał kolejny wyrok. Przy okazji syn Martyniuka musiał ujawnić, jakie ma zarobki i czym się zajmuje. Jest biedakiem w Porsche!

Daniel Martyniuk to łobuz-celebryta. Raz za razem łamie prawo i serce swojego ojca, po raz kolejny obiecując poprawę. Właśnie usłyszał wyrok za znieważenie policjantów, ale przy okazji wyszły intrygujące informacje o jego życiu prywatnym. Chcecie wiedzieć ile zarabia syn króla disco polo?

Ile zarabia Daniel Martyniuk? Biedaczek!

Daniel Martyniuk to chodząca afera. Jeździł bez prawa jazdy, uciekł z kwarantanny, rozwalił błyskawicznie swoje małżeństwo, szkalował ludzi i robił publiczne awantury. Chcecie wiedzieć na co go stać? Sądząc po tym ile zarabia, to na niewiele…

Jak czytamy na Pudelku, młody Martyniuk przed białostockim sądem, gdy został skazany na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata, musiał odpowiedzieć gdzie pracuje i ile zarabia. Wyznał, że zajmuje się „robieniem zdjęć i pomaganiem przy tworzeniu muzyki”. Swoją działalność określa jako „takie raczej artystyczne prace”.

Jak donosi „Fakt”, Martyniuk junior wyznał przed sądem, że zarabia 1,5 tys. złotych miesięcznie. Mniej w tym kraju zarabia tylko Krzysztof Bosak, który w pewnym momencie musiał chyba opanować fotosyntezę, by przeżyć.

Nie martwcie się jednak o biednego Daniela, otrzyjcie łzy. Posiada zaskakujący majątek jak na tak niskie zarobki – mieszkanie i samochód marki Porsche.