Co za kwota

Ile zarabia Iwona Pavlović? Na "Tańcu z gwiazdami" dorobiła się milionów

06.04.2019  17:31
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović Fot: Instagram/Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović od 15 lat zasiada w jury "Tańca z gwiazdami" i raczej długo z tego nie zrezygnuje. W show zarabia bowiem krocie

Czarna Mamba Iwona Pavlović to chyba najbardziej rozpoznawalna jurorka spośród wszystkich polskich telewizyjnych show. Z "Tańcem z gwiazdami" związana jest już od 15 lat i zdaje się, że jeszcze długo z niego nie zrezygnuje. Dlaczego? Bo gdyby to zrobiła, byłaby stratna. I to bardzo!

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" zarabiają dużo. Ostatnio pisaliśmy o Justynie Żyle, która mogła podobno liczyć na lepsze stawki, niż część jej przeciwników i choć odpadła w piątym odcinku, to i tak nie jest na minusie. Ile jednak wpada do kieszeni jurorom?

Czarna Mamba zarobiła miliony

Za ocenianie tańców gwiazd, gwiazdeczek i mało znanych celebrytów, Iwonie Pavlović przez piętnaście lat mogło nazbierać się nawet kilka milionów złotych!

Jak podaje Pomponik, na samym początku "Tańca z gwiazdami" jurorka dostawała zaledwie 45 tysięcy złotych za edycję. Ale stawka ta przez lata mocno urosła. jeszcze w czasach, gdy show gościło na antenie TVN, jurorka dostała podwyżkę do 170 tysięcy za sezon. teraz, po 22 wydaniach programu, jedna edycja to dodatkowe 180 tysięcy złotych na jej koncie!

To dużo? Cóż, na pewno nie mało. Musimy jednak przyznać, że jeśli którykolwiek z jurorów któregokolwiek show zasługuje na takie pieniądze, to właśnie ona. Wszak nie kto inny jak Pavlović, wielokrotnie zdobywał mistrzostwa w tańcu towarzyskim i wie, jak tancerz powinien wyglądać i zachowywać się na parkiecie. Jak mało kto w telewizji, jest Iwona profesjonalistką i jej opinia zdecydowanie się liczy!

Iwona Pavlović
Przeczytaj więcej
Komentarze