18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezła sumka

Ile zarabia Jarek Jakimowicz? Kolega ujawnia, PADNIECIE

03.02.2021  13:30
Ile zarabia Jarek Jakimowicz?
Ile zarabia Jarek Jakimowicz? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Ile zarabia Jarek Jakimowicz? Ostatnio o gwiazdorze TVP jest głośno głównie w kontekście afery z przerażającym gwałtem w tle. Nie zapominajmy jednak w tej skomplikowanej sytuacji o prozie życia. Z pewnością zaskoczy Was to, jaką pensję otrzymuje prezenter.

Ile zarabia Jarek Jakimowicz? Dotychczas odpowiedź na to pytanie była owiana tajemnicą. Teraz wiemy już, ile za pracę na antenie TVP u boku Magdaleny Ogórek, otrzymuje Jarosław Jakimowicz. Są to naprawdę niemałe pieniądze.

Ostatnio w życiu Jakimowicza jest wyjątkowo gorąco. Oskarżenia o gwałt, na temat którego gwiazdor wydał nawet specjalne oświadczenie, położyły się cieniem na jego wielkiej karierze w telewizji sympatyzującej z partią rządzącą. W tej wyjątkowej sytuacji nie należy jednak zapominać o prozie życia.

Ile zarabia Jarek Jakimowicz? Padniecie!

Zanim odkryło go TVP, Jarosław Jakimowicz był znany głównie z występu w filmie "Młode Wilki". Później na długo zniknął z mediów, by wrócić z wielkim przytupem. Aktualnie, jeszcze przed wspomnianą aferą, wyrastał na prawdziwego gwiazdora Telewizji Polskiej.

Za taką pozycją w mediach stoją też pokaźne zarobki. Szczegóły dotyczące jego honorarium ujawnił w rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników TVP Info, który z wiadomych względów pozostaje anonimowy.

Za jeden dyżur Jakimowicz dostaje 1,5 tys. złotych, a w tygodniu ma ich co najmniej trzy, zależy od tygodnia. Zarabia więc co najmniej 18 tysięcy złotych miesięcznie - za trzy godziny pracy w tygodniu

- mówił.

Jarosław Jakimowicz nie przepracowuje się, ale na jego konto wpływają potężne środki pieniężne. Takiej sytuacji zawodowo-finansowej wielu rodaków może mu co najwyżej pozazdrościć. Jesteście w tym gronie?

Czytaj także