18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

grubo

Julia Wieniawa i jej kokosy. Gwiazdka nie narzeka

13.01.2021  10:10
Julia Wieniawa opływa w kasę?
Julia Wieniawa opływa w kasę? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Sześć zer chciałbyś w końcu zdobyć? Julia Wieniawa nie ma z tym najmniejszego problemu. Zanim przeczytasz, ile zarabia gwiazdka, zaparz melisę i usiądź, bo padniesz.

Julia Wieniawa nie może narzekać. Kariera młodej gwiazdki się rozkręca, 22-latka reklamuje już prawie tyle produktów, co Robert Lewandowski, angaże w telewizji i kinie się namnażają, namnaża się także liczba jej mieszkań. Suma na koncie celebrytki rośnie, a o zarobkach, na jakie może liczyć, Polacy w jej wieku (i ci dużo starsi oraz bardziej utalentowani czy doświadczeni), mogą jedynie pomarzyć.

Ile zarabia Julia Wieniawa? Majątek na koncie celebrytki

Influencerka, piosenkarka, aktorka, modelka, a ostatnio także twórczyni marek odzieżowej i kosmetycznej - Julia Wieniawa zdaje się być wszechstronnie uzdolniona. Czy tak jest naprawdę? Jednego talentu na pewno nie można jej odmówić - to smykałka do pieniędzy.

Pod lupę zarobki Julii Wieniawy wziął dziennik "Super Express". Jak donoszą, tylko za post na Instagramie, w którym pojawią się reklamowane przez nią produkty, Julia zgarnia od 10 do 40 tysięcy złotych. Jak jednak podaje Plotek, rzadko kiedy gwiazdka marnuje czas na promowanie czegoś, za co dostanie mniej niż 25 tysięcy...

Poza Instagramem Julia Wieniawa sporo zarabia też na reklamach. Ostatnimi czasy Apart ogłosił, że nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników swych sklepów, ale nakręcił koszmarnie długą i nudną reklamę z Julią Wieniawą, Anną Lewandowską i Małgorzatą Sochą. Ile zarobiły na tym celebrytki? Tego niestety nie wiadomo, biorąc jednak pod uwagę inny reklamowy angaż najmłodszej z nich, musiały to być grubaśne pieniądze.

I tak Julia Wieniawa w zeszłym roku reklamowała popularną markę obuwniczą, za co zgarnęła pół miliona złotych. Kontrakt został przedłużony na kolejny sezon.

Julia Wieniawa w miesiąc zarabia więcej, niż Ty w rok

Są jeszcze filmy i seriale, a za dzień zdjęciowy Julia Wieniawa dostawać ma około 5 tysięcy złotych. I w końcu dwie firmy - odzież do jogi i kosmetyki, dzięki którym Wieniawa wskoczyła na czwarte miejsce w rankingu najcenniejszych kobiecych marek "Forbes Women".

Ile więc zarabia Julia Wieniawa? Tego dokładnie oczywiście nie wiadomo, jak jednak wylicza "Super Express", gwiazdka mogła w 2020 roku liczyć na średnio 125 tysięcy złotych miesięcznie, co daje kwotę 1,5 miliona złotych! I to w czasie pandemii, która pogrążyła tysiące Polaków.

Czytaj także
Przeczytaj więcej