18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zarobki ujawnione!

Ile zarabia Królikowski? "Antek nie płaci alimentów"

Wojciech Kozicki
20.07.2022  17:38
Ile zarabia Królikowski? Opozda twierdzi, że nie płaci alimentów
Ile zarabia Królikowski? Opozda twierdzi, że nie płaci alimentów Fot: Hornet/REPORTER

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą rozwód w atmosferze skandalu. Czy aktor z filmów Patryka Vegi nie płaci alimentów jak zarzuca mu prawie była żona? A może nie stać go, by płacić na zostawione dziecko? Media ujawniły ile zarabia Antoni Królikowski.

Antek Królikowski, jeszcze zanim ciężarna Joanna Opozda urodziła, już szukał szczęścia w ramionach innej. Teraz porzucona modelka zarzuca mu, że nie płaci alimentów, a on twierdzi, że zdradzona żona jest winna ich rozstania. Co jednak z alimentami? Aktor usprawiedliwia się działaniem komornika, który miał zająć jego konto, przez co podobno nie mógł zapłacić alimentów. A może go na to nie stać? Media ujawniły zarobki Antka Królikowskiego.

Ile zarabia Antek Królikowski? Alimenty, rozwód i Opozda

Jak ujawnia „Fakt”, Antoni Królikowski biedy nie klepie, bo jego stawka za dzień zdjęciowy wynosi nawet 10 tysięcy złotych. Co więcej, za udział w programie „Przez Atlantyk” miał podobno otrzymać 300 tysięcy złotych. Przypominamy również, że w 2022 roku pojawi się w sumie w czterech filmach: , "Jak pokochałam gangstera", Samiec Alfa", "Kryptonim Polska" i "Szczęścia chodzą parami".

Jak wygląda praca komornika w przypadku 33-letniego Królikowskiego? Komornik sądowy Dawid Paleczny wyjaśnił „Faktowi” jak wyglądają takie procedury.

W pierwszej kolejności dochodzi do zajęcia kont bankowych, jeśli to nie pokrywa zobowiązań, rozesłane zostaje pismo do pracodawców z informacją, żeby przelewać wynagrodzenie na konto komornika. Kolejnym krokiem jest tzw. pakiet poszukiwań - sprawdzamy czy dłużnik posiada jakieś ruchomości oraz nieruchomości, wartościowy sprzęt. Jeśli i to nie przynosi oczekiwanego skutku, może podlegać on odpowiedzialności karnej. W przypadku alimentów, takie zobowiązanie powinno zostać uregulowane natychmiast po odebraniu decyzji sądu – wyjaśnił Paleczny.

Przypomnijmy, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaciekle broni syna. Twierdzi, że kochliwy aktor "nie unika, płaci z własnej woli, bo alimenty nie zostały jeszcze zasądzone".

„Super Express” informuje, że  kwestia alimentów była rozstrzygana w ramach sprawy rozwodowej, a sam wniosek został złożony na początku czerwca. SE.pl podaje, iż „mimo zasądzonych alimentów, Antek nie płacił, więc sprawa trafiła do komornika”.

Kolejną rzeczą, którą muszę skomentować są nieprawdziwe informacje podawane przez panią Małgorzatę. Antek nie płaci alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik – odpowiedziała Joanna Opozda. (Super Express)