18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mega skok na kasę

Ile zarabia Piotr Żyła? Niektórym zaraz żyłka pęknie...

Wojciech Kozicki
22.04.2021  16:14
Piotr Żyła wyskakał miliony złotych. Justyna tęskni?
Piotr Żyła wyskakał miliony złotych. Justyna tęskni? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Ile zarabia Piotr Żyła? Możecie się śmiać z jego fikuśnych wypowiedzi, ale z jego zarobkami już żartów nie ma. „Wiewiór” przez lata wyskakał sobie spory majątek. Niektórzy już za ułamek tego skakaliby z radości! Czy to dlaczego Justyna Żyła wciąż nie może pogodzić się z rozwodem?

Piotr Żyła to skoczek wszechstronny. Skacze jak opętany na skoczni, a i w związku małżeńskim potrafi zrobić niezły skok w bok. Wiążą się z tym ogromne zarobki. Zastanawialiście się kiedyś ile zarabia skoczek narciarski z Wisły? Gdy podamy wam tę informację, zapewne wielu z was pobiegnie do sklepu po narty…

Ile zarabia Piotr Żyła? Stawka aż ciśnienie skacze!

Piotr Żyła zarabia tyle, że inni skoczkowie mogą mu naskoczyć! Jak ujawnia portal sportowefakty.wp.pl, tylko w sezonie 2016/2017 Żyła zarobił 435 tys. złotych, a dwa lata później otrzymał z nagród finansowych od FIS-u aż 528 tys. złotych.

Jeszcze lepszy dla Żyły był miniony sezon, w którym został indywidualnym mistrzem świata. Za ten sukces otrzymał około 115 tys. złotych, a łącznie przez cały sezon zarobił 564 tys. złotych. Łącznie przez ostatnich pięć sezonów Piotr Żyła zarobił aż 2 miliony złotych – podaje wspomniany portal.

Na tym jednak nie koniec. Piotr Żyła zarabia przecież pieniądze na kontraktach reklamowych. Dodatkowo jest też najbogatszym człowiekiem na świecie, bo znalazł prawdziwą miłość.

logo Tu się dzieje