18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powodzi się!

Ile zarabia Rafał Brzozowski? W TVP kosi kokosy!

21.05.2021  16:48
Ile zarabia Rafał Brzozowski?
Ile zarabia Rafał Brzozowski? Fot: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Ile zarabia Rafał Brzozowski w TVP? Poza tym, że jest piosenkarzem, od paru lat zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem programów w Telewizji Polskiej. Jego szef go uwielbia - czy przekłada się to pozytywnie na zarobki Rafała?

Rafał Brzozowski nie był czarnym koniem Eurowizji, mimo wielkich, pokładanych w jego osobie nadziei. Niestety, występ Polaka nie należał do udanych, a jego przygoda zakończyła się niemalże natychmiast.

Poza wyjazdami na Eurowizję Rafał Brzozowski na stałe pracuje w TVP, gdzie ewidentnie cieszy się sympatią swojego prezesa - Jacka Kurskiego. Czy takie dobre kontakty przekładają się na porządne zarobki?

Ile zarabia Rafał Brzozowski w TVP?

Nawet w obliczu porażki na Eurowizji Jacek Kurski, prezes TVP - gratuluje Brzozowskiemu i uważa, że był najlepszym artystą wczorajszego koncertuSkoro tak łaskawie traktuje porażkę swojego pracownika, to jak go wynagradza w obliczu zawodowych sukcesów?

Za poprowadzenie sezonu "Koła Fortuny" Rafał Brzozowski otrzymywał... 50 tys. złotych! Nie da się ukryć, że jest to bardzo wysoka stawka, o której zwykli Polacy mogą co najwyżej pomarzyć. Myślicie, że ktoś mu takich osiągnięć zazdrości?

W jednym z eurowizyjnych wywiadów Rafał zdradził, że lubi być prezenterem, ponieważ "każdy, kto Cię ogląda, chce być Tobą". Skromność to z całą pewnością jedna z jego najistotniejszych cech.

logo Tu się dzieje