18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż włos się jeży na głowie!

Rutkowski ujawnił swoje zarobki. Miliony aż furczą!

Wojciech Kozicki
18.10.2022  12:36
Ile zarabia Rutkowski? Ujawnił swoje zarobki u Wojewódzkiego
Ile zarabia Rutkowski? Ujawnił swoje zarobki u Wojewódzkiego Fot: TRICOLORS/East News

Krzysztof Rutkowski to już dawno nie detektyw, bo stracił licencję. I co z tego? Zarabia gigantyczne pieniądze i gromadzi potężny majątek właśnie za pracę agencji detektywistycznej. Polski Chuck Norris lubi mówić o pieniądzach, więc ujawnił ILE ZARABIA!

Filozofia Krzysztofa Rutkowskiego jest prosta jak jego fryzura – pracować i zarabiać. Ex-detektyw nie kryje się ze swoim bogactwem, nosi drogie ubrania, a do tego za każdym razem zdobi go luksusowa biżuteria.  Ile zarabia Rutkowski? W podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego zdradził, ile trzeba wydać, by skorzystać z jego usług.

Majątek i zarobki Rutkowskiego. Włos się jeży na głowie

Jak podaje Radio ZET, agencja detektywistyczna Rutkowskiego za "obsługę" zdradzanego męża może życzyć sobie dwa tysiące złotych dziennie. Okupy i porwania rodzicielskie? Tutaj ceny są już dopasowane indywidualne, co sugeruje wysoką cenę.

Są zlecenia, które przyjmujemy za 100 tysięcy euro plus vat, np. firma, która ma obrotu dziennego pięć milionów złotych i jest próba jej złowrogiego przejęcia Mój status ekonomiczny pozwala mi na to, że nie muszę pracować do końca życia. To są uczciwie zarobione pieniądze. Od 2015 r. odprowadziłem trzy i pół miliona złotych podatku  - wyjaśnił Rutkowski u Wojewódzkiego.

Rutkowski zarabia nie tylko jak stróż prawa. Na łamach „Super Expressu” ujawnił niedawno, że działa także w branży konsultingowej, doradczej, a do tego jest również większościowym udziałowcem portalu i telewizji Patriot 24. Polski Chuck Norris oprócz działalności detektywistycznej zajął się także kupnem i sprzedażą nieruchomości. Rutkowski na jednym mieszkaniu może zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. 

Kupuję apartamenty w Polsce, ale i za granicą, np. w Grecji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówka . Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus, bo mnie na nie po prostu stać – powiedział Rutkowski. (Super Express)
Czytaj także