18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ramię w ramię z najbogatszymi

Ile zarabia Viki Gabor? Może być z tego AFERA

Wojciech Kozicki
26.06.2021  14:01
 Ile zarabia Viki Gabor? Kosi pieniądze jak kombajn
Ile zarabia Viki Gabor? Kosi pieniądze jak kombajn Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor na Eurowizji Junior wygrała życie. Zarabia teraz ogromne pieniądze, a jej zarobki sprawiają, że niejeden „typowy Janusz” wyskoczył z sandałów razem ze skarpetami. Ile nastolatka zarabia za posty na Instagramie i za koncerty? 

Viki Gabor to ultra popularna nastolatka i wielka gwiazda. A to oczywiście wiążę się z portfelem pękającym w szwach. Artystka urodzona w 2007 roku w Hamburgu i posiadająca romskie pochodzenie, obecnie może liczyć na szokujące stawki. Młoda damo, takie pieniądze w takim wieku?

Ile zarabia Viki Gabor?

Jak podaje kobieta.wp.pl, Viki Gabor za jeden post sponsorowany na Instagramie trzeba zapłacić nawet 30 tysięcy złotych. Wrażenie robi też stawka Wiktorii Gabor na koncerty. Za krótki występ trzeba zapłacić 10-20 tysięcy złotych. Dla porównania, Roksana Węgiel za koncert zgarnia 20 tysięcy złotych, a jej pieniędzmi zarządzają rodzice i nie ma do nich dostępu.

Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi – ujawnia Gabor na co wydaje fortunę. (Jastrząb Post)

Viki Gabor - Afera [TELEDYSK]

logo Tu się dzieje