18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko milionerką?

Ile zarabia Viki Gabor? Ramię w ramię z bogactwem

Wojciech Kozicki
25.10.2022  15:08
Ile zarabia Viki Gabor? Ramię w ramię z bogactwem
Ile zarabia Viki Gabor? Ramię w ramię z bogactwem Fot: VIPHOTO/East News

Ile lat ma Viki Gabor? Tylko 15, a jej zarobki i stawki są tak wysokie, że dorośli zielenieją z zazdrości. Są nowe przecieki ile zarabia Viki Gabor za reklamy i muzykę.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior i prawie wygrała The Voice Kids, a jej kariera pędzi jak pociąg Pendolino po szynach sukcesu. To również największa konkurentka Roksany Węgiel, któą rozgromiła płytą  „Gateway”. Taki sukces komercyjny oczywiście oznacza wielkie pieniądze. Ile zarabia Viki Gabor?

Ile zarabia Viki Gabor? Na co wydaje pieniądze?

Viki Gabor ma sporo okazji, by zarobić. Nie tylko gra koncerty, ale też występuje w reklamach i oszałamia podczas telewizyjnych występów. „Pomponik” ujawnia, że  artystka wykonując 2-3 piosenki w telewizji zarabia nawet 20 tysięcy złotych.  W 2020 roku „Super Express” pisał, że nastoletnia pieśniarka za post reklamowy na Instagramie zgarnia nawet 30-50 tysięcy złotych. Za działalność okołomuzyczną w samym tylko 2020 roku miała zarobić 600 tysięcy złotych.

Viki Gabor nie szasta jednak kasę. Majątkiem nastolatki zarządzają rodzice.

Nie wydaję jeszcze pieniędzy. Trzymają je dla mnie rodzice i zawsze uzgadniam z nimi, co mogę kupić. Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi – opowiedziała Viki Gabor w Jastrząb Post.

Zarobki Viki Gabor [WIDEO]

Czytaj także