18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sporo już przejadła!

Ile zarabia Gabor? Dla Polaków to science fiction

Wojciech Kozicki
22.01.2021  13:54
Viki Gabor jest bogata aż strach! Na co wydaje pieniądze?
Viki Gabor jest bogata aż strach! Na co wydaje pieniądze? Fot: TRICOLORS/East News

Viki Gabor to kariera jak z bajki. Wygrana Eurowizja, piosenka z Kayah oraz hity takie jak „Superhero” i ”Getaway”. Z popularnością ramię w ramię idą ogromne pieniądze. Ile zarabia nastoletnia wokalistka na Instagramie i za koncerty?

Viki Gabor na zarobki narzekać nie może. Takie piosenki jak „Getaway”, „Superhero”, „Afera" i „Not gonna get it” przyniosły jej ogromną popularność i jeszcze większe pieniądze. Ile zarabia gwiazda, która skończy w tym roku 14 lat? Na pewno stać ją na sushi!

Zarobki Viki Gabor. Przeje majątek?

Pudelek ujawnia jakie są zarobki Viki Gabor. Podobno za jeden post na Instagramie zgarnia nawet 30 tysięcy złotych. Na tym nie koniec, bo jej stawka za koncert również szokuje. Za zaśpiewanie 2-3 piosenek Gabor zarabia nawet 10-20 tysięcy złotych. Nie martwcie się jednak, że przehula majątek, bo póki co nad jej fortuną pieczę sprawują rodzice.

Na co w takim razie Viki Gabor wydaje ciężko zarobione pieniądze? W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że nie ma wielkich potrzeb, a kasę wydaje jedynie na jedzenie i pluszaki. Podobnie nie przywiązuje wagi do spraw materialnych.

Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi – powiedziała Viki Gabor.

logo Tu się dzieje