Sporo?

Ile zarabiają Harry i Meghan? Ujawniono ich majątek

10.03.2021  15:42
Harry i Meghan nie narzekają na brak pieniędzy
Harry i Meghan nie narzekają na brak pieniędzy Fot: CBS/Ferrari Press/East News

Książe Harry podczas wywiadu z Oprah Winfrey przyznał, że został pozbawiony wszelkich pieniędzy od rodziny królewskiej. Szokujące wyznanie rozpętało dyskusje, ile zarabiają i z czego utrzymują się "exroyalsi".

Kilka dni temu wyemitowano wywiad z księciem Harrym i księżną Megan. Małżeństwo wyjawiło szokujące kulisy ich życia na dworze oraz powody podjęcia decyzji o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jak się okazało, przyczynami tak zwanego "megxit" były między innymi toksyczna atmosfera oraz przytłaczająca popularność. Jednak podjęcie decyzji nie było łatwe, gdyż oznaczało utratę ogromnych korzyści finansowych.

Zarobki i majątek Harrego i Meghan

Obecnie Harry i Meghan utrzymują się między innymi ze spadku po księżnej Dianie. Według szacunków "Daily Mirror" może to być kwota nawet 10 milionów funtów, czyli ponad 14 milionów dolarów.

Do niedawna krążyły również plotki o wsparciu finansowym przekazywanym przez księcia Karola. Ojciec księcia miał wzbogacić budżet o prawie 2,5 miliona funtów.

Odejście z rodziny królewskiej pozwoliło parze na podjęcie współpracy z wieloma znanymi korporacjami. Harry i Meghan współpracują między innymi z Netflixem, co przyniosło im zysk w wysokości 100 milionów dolarów. Oprócz tego prowadzą serię podcastów na Spotify oraz inwestują w różnego rodzaju start-upy.

Według nieoficjalnych informacji księżna Meghan współpracuje także z Disneyem. Mimo odejścia z rodziny "eksroyalsi" z pewnością nie narzekają na biedę.

Czytaj także