18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski sfiksował?

Zarobki Adamczyka w TVP. Niektórzy przez całe życie tyle nie mają

18.05.2021  13:28
Zarobki gwiazd w TVP. Polakom takie pieniądze nawet się nie śniły
Zarobki gwiazd w TVP. Polakom takie pieniądze nawet się nie śniły Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Zarobki gwiazd i dziennikarzy w TVP od dawna podnoszą Polakom ciśnienie, a Jacek Kurski swoim pupilom pieniędzy nie żałuje. Właśnie ujawniono ile w Telewizji Polskiej zarabia prowadzący „Wiadomości” Michał Adamczyk. Niektórzy Polacy nie zarobią tyle przez całe życie!

Prezes Jacek Kurski rozdaje pieniądze jakby miał fiksum dyrdum. Jakiś czas temu ujawniono ile zarabiają gwiazdy TVP, a także ile miesięcznie inkasuje Magdalena Ogórek. Na tym jednak nie koniec emocji, bo właśnie dowiedzieliśmy się jaką miesięczną stawkę na rękę ma dziennikarz Michał Adamczyk. Jak piszą Pomponik i Dziennik Gazeta Prawna, Telewizja Publiczna płaci mu ponad czterdzieści tysięcy złotych MIESIĘCZNIE NA RĘKĘ!

Zarobki w TVP. Ile zarabia Michał Adamczyk i pieniądze od Kurskiego

Michał Adamczyk, znany także jako „Misiek”, ma spore doświadczenie w mediach. Zaczynał karierę w „Faktach”, a w 2001 roku przeszedł do „Wiadomości”. Jakiś czas temu dziennikarz wyjaśnił za co dostaje tak ogromne pieniądze i jakie trzeba mieć kompetencje, by pracować w mediach publicznych.

Nie ma czegoś takiego jak kryterium polityczne. Nie znam poglądów swoich kolegów i koleżanek, jednak przypuszczam, że nie wszystkim podoba się PiS. Jeśli w Telewizji Publicznej istnieje jakiekolwiek kryterium, to jest to kryterium rzetelności i uczciwości dziennikarskiej – powiedział Adamczyk w wywiadzie dla „Frondy”.

Jak donosi Pomponik, powołując się na znajomych Adamczyka, był bardzo atrakcyjny towarzysko, kojarzony raczej z wypadami na narty. Wciąż jest tajemniczy jeśli chodzi o swoje życie prywatne. Nie wszyscy potrafią jednak zrozumieć jakim cudem taki równy gość nagle stał się „twarzą propagandy”. Za takie pieniądze wiele osób bez problemu straciłoby twarz…

logo Tu się dzieje