18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

M jak majątek

Ile zarobi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”?

Wojciech Kozicki
31.08.2020  12:47
Kasia Cichopek ma niezłe zarobki, kosi kasę jak kombajn zboże
Kasia Cichopek ma niezłe zarobki, kosi kasę jak kombajn zboże Fot: Piotr WYGODA/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zastąpili zastąpili Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy'ego i już prowadzą program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Ile zarabia gwiazda serialu „M jak miłość” w telewizji publicznej? Jej stawka i zarobki mrożą krew w żyłach!

Kasia Cichopek w „Pytaniu na śniadanie” wywalczyła niezłe pieniądze. 38-letnia gwiazda „M jak miłość” w PnŚ kosi forsę jak kombajn zboże. Jak podaje „Super Express”, za serial i śniadaniówkę aktorka może w ciągu roku zarobić nawet pół miliona złotych!

Ile zarabia Cichopek? Niezła stawka

Zgodnie z doniesieniami „Super Expressu”, za poranny program zgarniać ma podobno aż 25 tys. złotych miesięcznie, co daje ok. 5 tys. złotych za odcinek programu! Za serial dostaje ok. 12,5 tys. zł na miesiąc.

Cichopek już nieraz pokazywała, że jest osobą o wielu talentach. Szybko stała się gwiazdą „M jak miłość”, pokazała, że potrafi tańczyć, prowadziła programy i imprezy. Ma na swoim koncie również trzy książki. Nic więc dziwnego, że telewizja postanowiła wykorzystać jej wszechstronność i zatrudniła do tak ważnego programu – pisze SE.pl

Ile zarabia Kurzejewski?

Maciej Kurzajewski, znany z bycia gospodarzem takich programów jak "Kocham Cię, Polsko!" czy "Gwiazdy tańczą na lodzie", również na zarobki w „Pytaniu na śniadanie” narzekać nie może. Wynegocjował znacznie wyższą stawkę niż Cichopek.

Jeszcze wyższą stawką za prowadzenie jednego wydania może się pochwalić Maciej Kurzajewski. Dziennikarz ze względu na swoje bogate doświadczenie i sympatie widzów TVP dostanie, bagatela podwójną stawkę. To aż 10 tysięcy złotych za jeden dyżur. Jeśli będzie im dane poprowadzić 10 odcinków miesięcznie, to do portfela Kurzajewskiego może wpaść aż 100 tysięcy. Nic tylko prowadzić śniadaniówki! – pisze natemat.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej