18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Montana rozebrana

Ilona Felicjańska nago. Mąż ją upokorzył!

Wojciech Kozicki
25.02.2020  10:58
Ilona Felicjańska i naga prawda o jej związku - Montana przesadził?
Ilona Felicjańska i naga prawda o jej związku - Montana przesadził? Fot: instagram.com/paulmontana.life

Ilona Felicjańska znowu nago, ale tym razem raczej nie chciała takiejozbieranej „sesji”. Jej mąż Paul Montana znowu upokorzył żonę, tym razem robiąc jej kompromitujące zdjęcie i publikując fotkę na Instagramie.

Ilona Felicjańska ma ostatnio pecha, prześladują ją skandale i afery. Celebrytka-modelka-abstynentka najpierw pogryzła męża i aresztowała ją policja w USA. Później mąż uwiecznił ją na zdjęciu, gdy uprawiała z nim seks oralny i miała „pełne ręce roboty”. Teraz znowu zrobiło się gorąco, ponieważ pani Montana pokazała się nago, a właściwie jak podają media, ZOSTAŁA POKAZANA.

Zdjęcia z przygotowania do ślubu zazwyczaj są romantyczne, gustowne i z klasą. Tymczasem Ilona Felicjańska pokazała się po prostu nago. A właściwie to mąż zrobił jej zdjęcie bez ubrania i opublikował fotkę w sieci.

Internauci są oburzeni, że para urządza takie ekscesy publicznie i publikuje takie materiały. Zwracają Felicjańskiej uwagę, że przecież ma dzieci! Niektórzy podejrzewają jednak, że Ilona Montana świadomie wypuściła nagie zdjęcia do sieci, chcąc zwrócić na siebie uwagę.

Ilona Felicjańska
Ilona Felicjańska Fot: Instagram/paulmontana.life
Ilona Felicjańska
Ilona Felicjańska Fot: Instagram/paulmontana.life
Przeczytaj więcej
Komentarze