18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Montana zaprasza do gry

Felicjańska goła po raz n-ty! Jej mąż ostro przegina?

25.02.2020  16:49
Felicjańska goła po raz n-ty! Jej mąż ostro przegina?
Felicjańska goła po raz n-ty! Jej mąż ostro przegina? Fot: Instagram/ilonamontana

Mąż Ilony Felicjańskiej znów szokuje! Tylko pokazał fanom jej całkiem nagie zdjęcie wykonane przed ślubem, a już chwilę później opublikował następne. Przegina?

Ilona Felicjańska wróciła na plotkarskie salony za sprawą kłótni z Paulem Montaną. Później jej partner opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym uprawiają seks oralny. Teraz co rusz wstawia nagie fotki (już) żony.

Montana zaprasza do gry

Choć część publikowanych przez Paula Montanę zdjęć jest co najmniej kontrowersyjna, mężczyzna twierdzi, że... Ilona je zaakceptowała. Po tym, jak w mediach huknęła wiadomość o nagiej ex-modelce sfotografowanej tuż przed ślubem, jej świeżo upieczony mąż opublikował kolejne, zupełnie nagie zdjęcie. I zaczął pouczać ludzi.

Paul stwierdził, że jego Instagram, to jego "plac zabaw" i będzie bawił się tak, jak zechce. Jeśli ktoś ma ochotę grać razem z nim, serdecznie zaprasza. Jeśli nie... "Co tu robisz???" - pyta rozzłoszczony mężczyzna.