gorąco

Felicjańska znów trafi za kratki? Z premedytacją łamie sądowy zakaz!

08.01.2020  12:26
Felicjańska znów trafi za kratki? Z premedytacją łamie sądowy zakaz!
Felicjańska znów trafi za kratki? Z premedytacją łamie sądowy zakaz! Fot: Instagram/Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska może mieć poważne kłopoty. Po tym, jak tuż przed świętami pogryzła swojego męża i trafiła do aresztu, znowu może wylądować w celi. Właśnie okazało się, że z premedytacją łamie nałożony na nią zakaz!

Kiedyś była modelką, później próbowała swych sił jako pisarka i autorka polskiej podróbki "50 twarzy Greya". Niestety, los od kilku lat się do niej nie uśmiecha - celebrytka zaliczyła poważne problemy z alkoholem i zatarg z prawem. Co gorsza, znów może trafić za kratki.

Tuż przed Bożym Narodzeniem między Iloną i jej mężem doszło do potwornej kłótni. Paul Montana został przez ukochaną pogryziony w hotelu! Celebrytka miała też atakować mundurowych, którzy przybyli na miejsce, by parę aresztować. Do sieci wyciekło nagranie z tego szokującego zajścia.

Cela już czeka?

Felicjańska i Montana usłyszeli zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Szczęśliwie na święta opuścili areszt, po czym zapewniali fanów, że między nimi nigdy nie było tak dobrze, jak po głośniej kłótni.

Tymczasem okazuje się, że małżeństwo może ponownie wylądować w celi. Oboje otrzymali sądowy zakaz zbliżania się do siebie! Sąd zakazał im ponoć kontaktów fizycznych aż do rozprawy, a wszystko po to, by przypadkiem znów nie użyli przeciw sobie zębów, pięści czy paznokci.

Montana i Felicjańska nic nie robią sobie jednak z postanowień sądu. Rozprawa wyznaczona została na czwartek 9 stycznia, tymczasem od świąt małżeństwo regularnie chwali się wspólnymi zdjęciami i zapewnia o gorącej miłości.

Przeczytaj więcej
Komentarze