18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Muzyka gorsza od wirusa?

Komarenko i nowa piosenka! To hymn antyszczepionkowców!

22.12.2021  18:34
Czy po przesłuchaniu nowej piosenki Ivana Komarenko trzeba odkazić pomieszczenie?
Czy po przesłuchaniu nowej piosenki Ivana Komarenko trzeba odkazić pomieszczenie? Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Ivan Komarenko powrócił! Niestety, wciąż śpiewa, a przynajmniej wydaje z siebie dźwięki przypominające śpiew. Muzykalny antyszczepionkowiec nagrał nową piosenkę „Żyję mało higienicznie”. Czy powtórzy sukces hitu „Czarne oczy”?

Alarm! Wszyscy do schronu! Najbardziej rozśpiewany antyszczepionkowiec w Polsce znów wydaje z siebie dźwięki! Ivan Komarenko nagrał nową piosenkę, którą poświęcił oczywiście pandemii. Ma tytuł „Żyję mało higienicznie”, a artysta chwali się w niej m.in., że nie nosi maseczki i ma brudne ręce. 

Nowa piosenka Komarenko. Oj, śpiewa Ivan cienko...

Ivan Komarenko wciąż nie wierzy w pandemię i nadal walczy ze szczepionkami. Poczuł misję, by przekonać do tego innych Polaków. Czy nowa piosenka sprawi, że Polacy tłumnie stawać się będą antyszczepionkowcami? Okazuje się, że utwór ma tysiące pozytywnych opinii, a jeden z fanow napisał, że Komarenko w sobie "dzikość wędrownego sokoła"!

Podmiot liryczny w kompozycji „Żyję mało higienicznie” poddaje w wątpliwość sens wprowadzania obostrzeń pandemicznych oraz powątpiewa w racjonalność zaleceń WHO. Krytycznie odnosi się również do szczepionek przeciw koronawirusowi.

Żyję mało higienicznie, twarz odkrywam przekomicznie, nie używam rękawiczek, gdy pieniądze brudne liczę, wciąż nie mogę zachorować, nawet mnie nie boli głowa, nawet mnie nie boli palec, wciąż się czuję doskonale – śpiewa Ivan Komarenko.

Ivan Komarenko - Żyję mało higienicznie

Czytaj także