18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sssss, jadowita Czarna Mamba

Pavlović atakuje chorą Pisarek. "Nikogo nie obchodzi"

Wojciech Kozicki
13.09.2022  09:54
Iwona Pavlović kontra chora Pisarek. "Nikogo nie obchodzi, że boli"
Iwona Pavlović kontra chora Pisarek. "Nikogo nie obchodzi, że boli" Fot: VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

„Taniec z gwiazdami” w Polsacie i bezlitosna Iwona Pavlović. Chociaż Karolina Pisarek jest chora i walczy o życie, jurorka dała jej najniższą ocenę. Teraz wyjaśnia swoją surową notę. Tak jadowita Czarna Mamba nigdy nie była!

Karolina Pisarek jest poważnie chora, a jej udział w „Tańcu z gwiazdami” wisi na włosku. Jej zeszłotygodniowy taniec w programie to w zasadzie ledwo ruszanie głową, a Iwona Pavlović dała jej „jedynkę”. Teraz wyjaśnia dlaczego była tak surowa. Czy Czarna Mamba nie ma serca?

Iwona Pavlović kontra Karolina Pisarek. Ostro w „Tańcu z gwiazdami”

Iwona Pavlović  uważa, że w takim programie jak „Taniec z gwiazdami”, tak jak w sporcie, choroba nie jest usprawiedliwieniem. Liczy się jedynie efekt końcowy i wynik. Doprecyzowała, że oceniła taniec Pisarek na jedynkę, bo Karolina po prostu nie tańczyła.

Uważałam, że nie możemy jej nie współczuć. Choroba jest czymś najgorszym na świecie i życzymy jej oczywiście zdrowia. Ale nieraz tak się mówi, że psy szczekają, karawana jedzie dalej, bo rzeczywiście jest tak, że nas jako sędziów nie może obchodzić to, że ktoś jest chory. Tu się odpada, się wygrywa, są wręcz elementy rywalizacji sportowej. W sporcie nikogo nie obchodzi, że kogoś boli nóżka. Skoczyłeś za blisko, pobiegłeś wolniej i przegrywasz. Moja ocena wtedy dotyczyła wyłącznie tego, że ona nie zatańczyła – wyjaśniła Iwona Pavlović.

Nawet gdyby w ogóle nie ruszała się na scenie, i tak byłby to o niebo lepszy taniec niż to, co zaprezentował na parkiecie Krzysztof Rutkowski