18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Trauma Węgrowskiej. Kilka dni temu straciła dziecko

24.09.2019  22:03
Trauma Węgrowskiej. Kilka dni temu straciła dziecko
Trauma Węgrowskiej. Kilka dni temu straciła dziecko Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Iwona Węgrowska ma za sobą bardzo trudne chwile. Kilka dni temu straciła dziecko. Gwiazda nawet nie wiedziała, że jest w ciąży.

Iwona Węgrowska nie mogła się nawet przez chwilę cieszyć ze zbliżającego się wielkimi krokami macierzyństwa. Gwiazda dowiedziała się o tym, że była w ciąży, kiedy już poroniła. 

Wokalistka intensywnie trenowała i odchudzała się, dlatego, że nie miała świadomości iż rozwija się w niej nowe życie. Być może to dołożyło swoje trzy grosze do dramatu, który przeżyła. 

Iwona Węgrowska straciła dziecko

Jakby tego było mało, Iwona Węgrowska przeżyła poronienie... będąc na ściance prasowej! Piosenkarka pozowała uśmiechnięta, gdy nagle poczuła się bardzo źle. Mocno rozbolał ją brzuch. 

Pół roku starałam się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Wtedy, kiedy przestałam tak intensywnie o tym myśleć, wzięłam się za treningi i diety. Korzystałam z zabiegów na ciało z użyciem prądów i zimna, więc sądziłam, że właśnie przez to ostatnio gorzej się czuję. Niestety, prawda była jednak zupełnie inna - mówiła Iwona Węgrowska w rozmowie z portalem Plotek.

To, co się wydarzyło, z pewnością znacząco odbiło się na jej psychice.

Nagle poczułam bardzo silny ból brzucha. Szybko uciekłam stamtąd, musiałam później przepraszać organizatorów, że wyszłam w trakcie. Pobiegłam do toalety i całe szczęście, że nie było nigdzie paparazzi. Od razu pojechałam do szpitala. Po badaniu krwi dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale na USG nie było już co ratować. Kiedy to się wydarzyło, byłam w naprawdę złym stanie psychicznym - opowiedziała.

Podobno bardzo źle znosi to również partner Węgrowskiej. Wokalistka zapewnia jednak, że nie przestanie się starać i zamierza ponownie zostać matką.

logo Tu się dzieje