18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeszła operację

Węgrowska w szpitalu. Walczy o dziecko

Wojciech Kozicki
03.11.2021  08:42
Iwona Węgrowska w ciąży. Przeszła poważny zabieg ginekologiczny w szpitalu
Iwona Węgrowska w ciąży. Przeszła poważny zabieg ginekologiczny w szpitalu Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Iwona Węgrowska nie ma szczęścia w branży muzycznej, a i w życiu prywatnym jej się nie wiedzie. Wokalistka, która ma za sobą kilka poronień, znów trafiła do szpitala i walczy o dziecko. Media donoszą, że PROBLEM JEST POWAŻNY!

Iwona Węgrowska to śpiewająca celebrytka, która od lat próbuje zrobić karierę muzyczną. W życiu prywatnym też nie idzie jej śpiewająco. Rozpisywano się o jej kolejnych nieudanych związkach i rozstaniach. Jest mamą Lilii i chciałaby znów zostać urodzić, ale pojawiły się poważne komplikacje zdrowotne.

Iwona Węgrowska w szpitalu. Walka o dziecko

Jak informuje „Super Express”, Iwona Węgrowska walczy obecnie o dziecko. Trafiła do szpitala, gdzie został wykonany zabieg ginekologiczny. Celebrytka potwierdziła, że przeprowadzono abrazję macicy.

Miałam zabieg abrazji, co pozwoli na dalszą diagnostykę. Moje problemy zaczęły się po ostatnim poronieniu, tym najgorszym. Gospodarka hormonalna totalnie się rozregulowała. Bardzo bym chciała jeszcze mieć dzieci, wiec walczę – ujawniła Węgrowska. („Super Express”)

Węgrowska nie ukrywa, że  ma poważny problem zdrowotny, a „wynik będzie za trzy tygodnie” i wtedy lekarze podejmą decyzję, co robić dalej z ciążą i dzieckiem. Kiedyś już przeżyła niewyobrażalną tragedię i poroniła.

Wynik będzie za około trzy tygodnie. Moja doktor podejmie wtedy decyzję, co robimy dalej. Hormonalny problem jest duży. Ale jestem dobrej myśli i już wiem, że żadnego sygnału, który wysyła organizm, nie można bagatelizować. Wiec trzeba się badać. Zdrowie jest najważniejsze  - powiedziała Węgrowska.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki! Mamy nadzieję, wkrótce zobaczymy zdjęcia Iwony Węgrowskiej z uśmiechniętym dzidziusiem! UDA SIĘ!

Kiedy usłyszałam serduszko, byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić. To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne  - tak Węgrowska pisała o poronieniu w 2020 roku.

Iwona Węgrowska i Feel - Pokonaj siebie [WIDEO]