18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła dramat

Trojanowska i śmiertelny wypadek. "Wsiadła na moje miejsce"

Wojciech Kozicki
22.07.2022  13:13
Izabela Trojanowska otarła się o śmierć. Nie otworzył się spadochron podczas skoku
Izabela Trojanowska otarła się o śmierć. Nie otworzył się spadochron podczas skoku Fot: Pawel Wodzynski/East News

Izabela Trojanowska to aktorka z serialu „Klan” (Monika Ross-Nawrot) i wokalistka wykonująca świetne polskie piosenki. Jej kariera to pasmo sukcesów i szacunek fanów, ale mało kto wie, że był moment, gdy artystka otarła się o śmierć. Ujawniła, że podczas skoków spadochronowych była o włos od tragedii.

Izabela Trojanowska to żywa legenda muzyki i seriali. Jednak o mało włos mogła to być legenda nieżywa! W swojej książce autobiograficznej ujawniła, że jest miłośniczką adrenaliny i sportów ekstremalnych. Ktoś namówił ją na skok na spadochronie. Królowa polskiej piosenki OTARŁA SIĘ O ŚMIERĆ!

Izabela Trojanowska prawie umarła. Szokujące wyznanie

Izabela Trojanowska opowiedziała, że wspomniane chwile grozy przeżyła podczas nagrywania płyty, gdy kompozytorzy Adam Abramek oraz Paweł Sot skusili ją na odwiedzenie lotniska w Świdniku blisko Lublina, gdzie uprawiali skoki spadochronowe. Na skok w końcu namówili Trojanowską, co odradził jej brat męża, który specjalizował się w neurochirurgii. Miał przeczucie, którego na szczęście artystka posłuchała.

Na moje miejsce do samolotu wsiadła młoda dziewczyna, studentka. Wyobraź sobie moje przerażenie, gdy zadzwonił do mnie Adam Abramek z wiadomością, że tej dziewczynie nie otworzył się spadochron i zginęła - opowiedziała Trojanowska.

Trojanowska wierzy, że ktoś czuwał wówczas nad jej życiem. Sądzi, że ocalili ją „tata Maksymiliana i babcia Izabelli”.

Gdy Iza przyjechała do Lublina, często zaglądaliśmy na lotnisko w Świdniku. Iza miała okazję polatać sportowymi samolotami, zaliczyć akrobacje na szybowcu i omal nie skoczyć ze spadochronem  - opowiedział Adam Abramek. (Radio ZET).

Na szczęście dziś możemy nadal oglądać Izabelę Trojanowską na koncertach i razem z nią na żywo śpiewać teksty piosenek „Wszystko czego dziś chcę”, „Jestem twoim grzechem”, „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz „Pieśń o cegle”.

IZA TROJANOWSKA -BUDKA SUFLERA-TYLE SAMO PRAWD ILE KŁAMSTW

Czytaj także