18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"OGIEŃ!"

Izabella Krzan PREZENTUJE BIUST. Gorący kadr gwiazdy TVP

24.11.2021  15:46
Izabella Krzan eksponuje biust
Izabella Krzan eksponuje biust Fot: VIPHOTO/East News

Izabella Krzan jest zdecydowanie najgorętszym nazwiskiem TVP. Młoda prezenterka dba o swoją karierę w social mediach i nie unika gorących zdjęć. Ostatnio wyeksponowała swój kształtny biust, co fani przyjęli wyjątkowo ciepło.

Izabella Krzan jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Prezenterka korzysta z uroków swojego ciała i często eksponuje nagość w mediach społecznościowych. Takie zachowania bywają jednak ryzykowne. Jednakże piękna celebrytka się tym nie przejmuje i z radością pokazuje fanom biust.

Izabella Krzan robi zawrotną karierę w TVP. Jednakże kobieta ma znacznie wyższe aspiracje niż bycie wyłącznie prezenterką. W wolnej chwili jest modelką i influencerką na Instagramie. W mediach społecznościowych często korzysta z niezaprzeczalnego piękna swojego ciała.

Izabella Krzan prezentuje biust na Instagramie

Modelka ujęła fanów swoim poczuciem humoru i pięknym uśmiechem. Na jednym z najnowszych zdjęć Izabella Krzan postawiła na stylizację w kolorach jesieni – są to różne odcienie brązu. Strój jest jednak bardzo odkryty i jak celebrytka sama stwierdziła w poście, "na przekór dzisiejszym warunkom pogodowym, wrzucam fotkę w okularach". Izabella Krzan odważnie zaprezentowała biust w obcisłym, mocno wyciętym topie.

W taki sposób eksponując swoje wdzięki, z całą pewnością rozgrzewa fanów w te chłodne, jesienne dni. Trzeba jej jednak przyznać, że nie traci przy tym poczucia humoru. Oczywiście w komentarzach pojawiły się niemalże same komplementy.

Izabella Krzan znana jest przede wszystkim z teleturniejów TVP i programów, takich jak: „Pytanie na śniadanie” czy „Koło fortuny”. Prezenterkę na Instagramie obserwuje ponad 251 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. W 2016 roku Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego czasu wspina się po kolejnych szczeblach kariery. Śledzicie ją z zapartym tchem?