18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Izabella Krzan ZALAŁA SIĘ ŁZAMI na wizji

03.12.2021  18:02
Izabella Krzan o relacjach z rodzicami
Izabella Krzan o relacjach z rodzicami Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Izabella Krzan w mediach wygląda na beztroską, piękną prezenterkę, której niczego w życiu nie brakuje. Jak się jednak okazuje, gwiazda ma rozdarte serce. Na wizji nie była w stanie powstrzymać emocji i... zalała się łzami.

Izabella Krzan jest bez wątpienia najgorętszym obecnie nazwiskiem TVP. Młoda prezenterka dba o swoją karierę w social mediach i nie unika gorących zdjęć. Okazuje się jednak, że w sercu skrywa poważną rysę.

Kobieta ma znacznie wyższe aspiracje, niż bycie wyłącznie prezenterką telewizyjną. W wolnej chwili jest modelką i influencerką na Instagramie. W mediach społecznościowych często korzysta z niezaprzeczalnego piękna swojego ciała. Przy tym wszystkim skrywa prywatny dramat.

Izabella Krzan zalała się łzami na wizji

Tym razem znana z "Koła Fortuny" Izabella Krzan udzieliła szczerego wywiadu w programie "Taka jak Ty", w którym otworzyła się w temacie bliskich. Nie zabrakło łez smutku, wzruszenia i żalu. 

"Moja mama zawsze była bardzo poukładana w swoim życiu, ale wiedziała i wie, jakie ma cele, czyli dzieci. I nam to wszystko przekazywała. Wiedziała, że jeżeli będzie z nami rozmawiała o wszystkim i nie będzie robić żadnego tematu tabu, to i my wyrośniemy na fajnych ludzi. I chyba tak jest..." - mówiła szczerze wzruszona prezenterka, pokazując nawet tatuaż z rokiem urodzenia mamy.

Tata jest oczywiście w moim życiu cały czas i jest z nami. Może tylko dlatego, że nie udało mi się aż tak bliskiej relacji z nim nawiązać jak z mamą i bratem, bo czasami go nie było, często pracował, miał różnego rodzaju wyjazdy, więc nie zbudowaliśmy tak mocnej więzi... 

- ubolewa prezenterka.

"Ale kocham swojego tatę i jedyne, czego może mi brakuje, to tego, że właśnie za rzadko byliśmy całą ekipą, całą rodziną. Ta więź polegała na mnie, na mamie, na Grześku i tacie, który był i jest co jakiś czas" - opisywała.

Działy się różne rzeczy. Tak naprawdę nie ma co ukrywać, ja mam 26 lat, nasi rodzice mają 50-60 lat i to jest taki wiek, kiedy rzadko można było się przyznać do błędów, albo gdzieś udać się po pomoc w takiej sytuacji, kiedy chodziło o zbudowanie jeszcze mocniejszej relacji...

 - zauważa i następnie zdradza, że zdecydowała się wziąć udział w psychoterapii, która pomogła jej przepracować wszystkie problemy życia prywatnego.

"Ja teraz jako 26-latka przez rok byłam pod opieką, po prostu rozmawiałam z psychoterapeutą po to, by sobie pewne sprawy poukładać, ale nasi rodzice jeszcze nie mieli tej możliwości i były różnego rodzaju rzeczy, które były chyba w większości domów, szczególnie w Polsce, ale ponaprawialiśmy to trochę i jest lepiej (...). A to, co było kiedyś, co było może nie do końca super, zostawiamy w przeszłości" - podsumowała Izabella Krzan.

Izabella Krzan znana jest przede wszystkim z teleturniejów TVP i programów, takich jak: „Pytanie na śniadanie” czy „Koło fortuny”. Prezenterkę na Instagramie obserwuje ponad 251 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. W 2016 roku Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego czasu wspina się po kolejnych szczeblach kariery. Śledzicie ją z zapartym tchem, zwłaszcza teraz, kiedy jasne jest, jak bardzo to samoświadoma jednostka?

logo Tu się dzieje