18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma dystans?

Izabella Krzan na BARDZO NIEKORZYSTNYM ZDJĘCIU

08.11.2021  11:55
Izabella Krzan ma dystans do siebie
Izabella Krzan ma dystans do siebie Fot: Damian Klamka/East News

Izabella Krzan jest znaną z wielkiej urody prezenterką TVP. Wygląda jednak na to, że ma tak duży dystans, jak urok osobisty. W sieci pojawiło się jej bardzo niekorzystne zdjęcie, które z radością obśmiała.

Izabella Krzan jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Prezenterka korzysta z uroków swojego ciała i często eksponuje nagość w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, buduje karierę nie tylko na urodzie, posiada również spory dystans do samej siebie.

Izabella Krzan robi zawrotną karierę w TVP. Jednakże kobieta ma znacznie wyższe aspiracje niż bycie wyłącznie prezenterką. W wolnej chwili jest modelką i influencerką na Instagramie. W mediach społecznościowych często korzysta z niezaprzeczalnego piękna swojego ciała. Czasem jednak coś w tym równaniu zawodzi. W końcu każdemu da się zrobić niekorzystne zdjęcie.

Izabella Krzan na niekorzystnej fotografii

Dokładnie to, po latach omijania wpadek, przytrafiło się Izabelli Krzan. Na planie programu "Pytanie na śniadanie" zrobiono jej niesamowicie niekorzystne zdjęcie o poranku. Sama prezenterka zdystansowała się do niezbyt ładnej fotografii.

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie…

- informowała swoich fanów jeszcze przed debiutem w "Pytaniu na śniadanie". Teraz widać, jak dobrze się tam bawi.

Nie da się nie zauważyć, że teraz jest już bardzo zintegrowana z ekipą i czuje się świetnie. Nawet wtedy, kiedy czujne oko fotografa łapie ją w niezbyt korzystnym wydaniu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej