18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odsłoni 4 litery?

Krzan nago w Zakopanem. Aż drgnął Śpiący Rycerz!

23.06.2020  16:31
Izabella Krzan nago w Zakopanem - fani dzisiaj nie zasną
Izabella Krzan nago w Zakopanem - fani dzisiaj nie zasną Fot: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan do tej pory odsłaniała litery w „Kole Fortuny”, a teraz postanowiła odsłonić nieco ciałka. Na Instagramie zaprezentowała seksowną fotkę z Zakopanego. Czy szykuje się rozbierana sesja?

Izabella Krzan nago – to marzenie niejednego mężczyzny w Polsce. Tym razem PRAWIE spełniła mokry sen swoich wielbicieli. „Koło Fortuny” i odsłanianie liter to ciężka praca, więc styrana była Miss Polonia udała się na urlop do Zakopanego. W luksusowej willi Bachledów zrobiła sobie kuszące zdjęcie. To fotka tak gorąca, że o mało nie zbudził się rycerz spod Giewontu!

Rozebrana Izabella Krzan w Zakopanem

Niestety, fani rozgogolonej Izabelli znów muszą obejść się smakiem. Jej wdzięki zasłania kołdra. Trzeba jednak przyznać, że Zakopane na chwilę zrobiło się dzięki gwieździe TVP gorące jak Karaiby. A skoro góry, to pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy. Fani są wniebowzięci!

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku. Kocha sport, uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym ma kilka sporych osiągnięć. Zajmuje się także modelingiem. Była studentką ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2016 roku  zwyciężyła w konkursie Miss Polonia – przypomina Radio ZET.
Czytaj także