18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boją się, że coś się skrzani?

Krzan bierze ŚLUB? Odsłoniła prywatność jak litery w Kole Fortuny

Wojciech Kozicki
28.06.2021  15:26
Krzan gotowa na ślub? W TVP to jacyś kochliwi ostatnio...
Krzan gotowa na ślub? W TVP to jacyś kochliwi ostatnio... Fot: Mateusz Jagielski/East News

Izabella Krzan zawodowo odsłania litery w „Kole fortuny”, a teraz postanowiła odsłonić nieco swoje życie prywatne. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” opowiedziała o tym jak jej się układa w związku i czy planuje ślub ze swoim ukochanym.

Izabella Krzan, czyli seksowna odsłaniaczka liter w „Kole Fortuny”, już nie ukrywa, że jest zakochana. Na Instagramie lądują nie tylko zdjęcia w negliżu, ale też romantyczne fotki z ukochanym. Ostatnio pokazała nawet, jak zrobili TO na dachu! Czy sfinalizują związek przed ołtarzem?

Prywatne życie Krzan. Przyjaźń czy miłość?

Krzan w „Twoim Imperium” wychwala tajemniczego przystojniaka pod niebiosa, ale przed ołtarzem raczej prędko się nie stawi. Wyznała, że są jeszcze młodzi, jeszcze o tym nie myślą i „na wszystko przyjdzie czas”. Podkreśla, że oboje są zadowoleni z tego jak jest teraz. Spokojnie, Izabello, przecież Jacek Kurski jest w stanie załatwić każdy rozwód

Czy jest to związek idealny? Wszystko na to wskazuje. Krzan podkreśliła w wywiadzie, że jej partner jest też jej wielkim przyjacielem.

Ja przyjaźnię się z partnerem i zawsze powtarzam, że związek to jedno, a przyjaźń to drugie. Lubimy ze sobą spędzać czas, rozmawiać, "rozkminiać" różne tematy – powiedziała Krzan. (Twoje Imperium)

Krzan komentuje plot o ślubie. Szczery wywiad o związku
Krzan komentuje plot o ślubie. Szczery wywiad o związku Fot: Instagram
Czytaj także