18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Izo, zasłoń TO, bo termometry pękają!

Krzan roznieca upały w Polsce! Dekolt taki że pupę widać

21.06.2021  14:34
Krzan znów się obnaża, Polaków na upał naraża
Krzan znów się obnaża, Polaków na upał naraża Fot: Mateusz Jagielski/East News

Izabella Krzan w „Kole fortuny” odsłania litery, a na Instagramie ciało. Właśnie wrzuciła kolejne zdjęcie, które przyczynić się może do wzrostu demograficznego, a niejeden mężczyzna będzie miał się z czego wyspowiadać. Czy Krzan przegięła pałę dekoltem?

Izabella Krzan jest okrutna i bezlitosna. Nie dość, że dręczą nas mordercze upały, to piękna gwiazda TVP publikuje tak gorące zdjęcia, że aż skwierczy. Temperatura sięga zenitu, jakby nastąpiła erupcja seksualnego wulkanu. Tym razem, odpoczywając nad wodą, zaprezentowała dekolt do pępka, który niewiele pozostawia wyobraźni. Czy taki strój kąpielowy będzie teraz hitem sezonu?

Ale gorące zdjęcie Krzan! Radzimy oglądać przy lodzie

Jak ujawnia Radio ZET, Izabella Krzan wypoczywa obecnie nad wodą w Olsztynie i to tam pstryknęła sobie seksowną fotkę w stroju kąpielowym. Fani Izabelli oczywiście wpadli zachwyt, ogarnia ich ekstaza i skaczą z radości, co wyraźnie widać w komentarzach pod zdjęciem.

Panom pewnie marzy się randka z Izabellą Krzan, prawda? Spokojnie, kowboje, wstrzymajcie konie! Gwiazda TVP ma zajęte serce, a ostatnio ujawniła na Instagramie swojego ukochanego. Pokazała zdjęcia jak robią TO na dachu.

Była Miss Polonia i współprowadząca "Koła fortuny" chętnie publikuje ciekawe zdjęcia uwieczniające prywatne wydarzenia z jej życia. Za każdym razem może liczyć na odzew obserwatorów. Fani komplementują urodę gwiazdy, a niektórzy próbują ją nawet podrywać. Na nieszczęście amantów, serce pięknej modelki od dawna jest już zajęte – podaje Radio ZET.
Izabella Krzan powoduje upały w Polsce? Dekoltem podnosi temperaturę w Olsztynie!
Izabella Krzan powoduje upały w Polsce? Dekoltem podnosi temperaturę w Olsztynie! Fot: Instagram

logo Tu się dzieje