18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Każdy chciałby cmoknąć w bubu

Dramat Krzan. Pogryzły ją GZY!

Wojciech Kozicki
29.07.2022  21:52
Krzan prawie nago na Mazurach przeżyła dramat. Pogryzły ją gzy
Krzan prawie nago na Mazurach przeżyła dramat. Pogryzły ją gzy Fot: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan w TVP odsłania litery, a w życiu prywatnym piękne ciało, Na Instagramie znów zaprezentowała się w znaczącym negliżu. Jednak wczasy na Mazurach w tym roku miały dla niej przykre i bolesne konsekwencje…

Zjawiskowa Izabella Krzan postanowiła odpocząć od pracy w TVP i odwiedziła Warmię. Oczywiście fanom nie żałuje widoku swojego roznegliżowanego ciała bogini, a mazurskie przygody relacjonuje na Instagramie. Trafiła do raju, ale jednak coś przeszkodziło jej błogie wczasy w Polsce. Została pogryziona przez GZY!

Dziabnięta przez gzy Krzan się rozbiera. Wczasy na Mazurach

Izabella Krzan na Instagramie przyznała się, że została pogryziona przez muchy końskie i pokazała ślady po ugryzieniach. Zdjęcie jest jednak tak seksowne, że chyba mało kto wpatrywał się akurat w miejsca po ugryzieniu…

Słońce, jezioro i ugryzienia gzów. Giez, znany również jako Jusznica Deszczowa lub Końska Mucha. Uwielbia upały i wilgoć. Występuje przy zbiornikach wodnych. Lubi kąsać – napisała Krzan na Instagramie.

Co zrobić gdy nastąpi ugryzienie końskiej muchy? Medonet radzi, aby spróbować zmniejszyć ból, swędzenie i rumień preparatami takimi jak np. altacet, Lekarz Paweł Żmuda-Trzebiatowski zaleca również leki przeciwzapalne stosowane miejscowo, na przykład ketoprofen czy diklofenak w formie żelu.

Jeśli pomimo upływu czasu obrzęk narasta, to należy skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym. W przypadku świądu, ulgę mogą przynieść leki przeciwhistaminowe, a więc te, które na ogół stosujemy w przypadku objawowej alergii. Jeśli w miejscu ukąszenia rozwija się ropny proces zapalny, należy mieć na uwadze zakażenie bakteryjne, które często rozwija się w wyniku drapania rany w następstwie silnego świądu – radzi Paweł Żmuda-Trzebiatowski (Medonet)
Czytaj także