18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oralne fiku miku, miłości bez liku

Krzan pokazała partnera. Zrobili TO na dachu!

Wojciech Kozicki
10.06.2021  11:13
Krzan cmoka się na dachu z ukochanym. Romantycznie w Warszawie
Krzan cmoka się na dachu z ukochanym. Romantycznie w Warszawie Fot: VIPHOTO/East News

Kiedy jest Światowy Dzień Pocałunku? Niestety, był wczoraj 9 czerwca, ale jeśli go przegapiliście, wciąż możecie nadrobić całuśne zaległości. Izabella Krzan na Instagramie pokazała jak celebruje to święto i ujawniła kim jest jej UKOCHANY!

Izabella Krzan na Instagramie emocji fanom nie żałuje i hojnie raczy nas zdjęciami tak gorącymi, że monitory i ekrany skwierczą, niczym poranna jajecznica. Tym razem również wzbudziła srogą sensację, bo świętowała z ukochanym Światowy Dzień Pocałunku.

Kim jest ukochany Krzan? Trafił jej się przystojniak

Izabella Krzan do tej pory odsłaniała litery w „Kole fortuny”, a teraz odsłoniła wreszcie twarz swojego wybranka serca. Ujawniła świata kim jest ten szczęściarz. Jeśli los obdarza cię taką pięknością, to jakby dał ci wszystkie upominki z "Koła fortuny" z całej historii programu. Kim jest ten tajemniczy amant?Zaprezentowała go podczas oddawania się oralnym przyjemnościom na jednym z warszawskich dachów.

Fani Izabelli Krzan są zachwyceni zdjęciem i gratulują przystojniaka u boku. Wielu zastanawia się jednak, czy nie przeszkadza jej drapiąca broda partnera. Wielu mężczyzn rozpacza w komentarzach i wylewa rzeki łez, bo właśnie dotarło do nich, że serce ich muzy i idolki jest zajęte i muszą obejść się smakiem.

Pojawiły się też pytania, czy to nie przypadkiem jej brat. Ludzie, opamiętajcie się, to nie jest "Gra o tron"!

Izabella Krzan na dachu z ukochanym oddają się oralnym rozkoszom
Izabella Krzan na dachu z ukochanym oddają się oralnym rozkoszom Fot: Instagram
Czytaj także