18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odgadujemy hasło... CYC!

Nagie piersi Izabelli Krzan świętują jej sukces

09.12.2020  20:58
Piersi Izabelli Krzan zalotnie hasają na wolności
Piersi Izabelli Krzan zalotnie hasają na wolności Fot: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan to kobieta sukcesu. Zdobyła tytuł Miss Polonia, odkrywa litery w teleturnieju „Koło Fortuny”, a wkrótce może prowadzić „Pytanie na Śniadanie”,  zastępując prezenterkę oskarżoną o oszustwa skarbowe. Odnosi też sukcesy na Instagramie, które postanowiła uczcić pozując prawie nago.

Gdyby Izabella Krzan była hasłem w Kole Fortuny, składałaby się z liter S, U, K, C, E oraz S. Jej kariera rozpędza się jak Pendolino, a do tego na Instagramie stuknęło jej właśnie 200 tysięcy followersów. Postanowiła podziękować fanom na swój seksowny i charakterystyczny sposób.

Hasło PIERSI KRZAN

Pokazywaczka liter z „Koła Fortuny” opublikowała zdjęcie, przez które wielu fanów dzisiaj nie zaśnie. Co prawda nie jest to fotka nago, ale topless, a piersi piękności z TVP filuternie wychylają się zza spodni ogrodniczek. Tak, 25-latka nie ma ewidentnie NIC pod spodem.

Fani już nie mogą doczekać się, gdy Miss Polonia 2016  zdobędzie na Instagramie 400 tysięcy followersów. Czy odsłoni więcej ciałka tak jak odsłania litery w teleturnieju?

Izabella Krzan -  zachęca piersami na Instagramie
Izabella Krzan - zachęca piersami na Instagramie Fot: Instagram/Izabella Krzan
Czytaj także