18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odsłoniła nie tylko litery

Krzan w ciąży z kokosem? Bardzo seksowna fotka

Wojciech Kozicki
13.02.2020  18:41
Izabella Krzan zbyt ostro kręciła kołem fortuny? Być może jest w ciąży!
Izabella Krzan zbyt ostro kręciła kołem fortuny? Być może jest w ciąży! Fot: YouTube

Izabella Krzan, która u boku Rafała Brzozowskiego, prowadziła „Koło fortuny”, właśnie rozpaliła internet. Wrzuciła seksowne zdjęcia w bikini, ale dlaczego zasłania brzuch kokosem? Pojawiły się plotki, że prezenterka TVP i Miss Polonia jest w ciąży!

Izabella Krzan, znana z takich programów jak "Czar Par", „Koło Fortuny” i „Pytanie na śniadanie”, postanowiła podsmażyć swoje seksowne ciało na plaży na Karaibach, czym pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Morze na zdjęciach wydaje się spokojne, ale w komentarzach rozpętał się sztorm.

Na Karaibach jest bardzo gorąco i nie chodzi jedynie o słońce. Piękna Izabella zalotnie pozowała na zdjęciach w bikini, a morze w tle aż wydaje się gotować z podekscytowania. Jednak fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Opalona gwiazda podejrzanie zasłaniała brzuch kokosem.

Natychmiast pojawiły się plotki i podejrzenia, że gwiazda „Koła fortuny” ukrywa ciążowy brzuszek. Czyżby odsłoniła przed kimś o wiele więcej, niż tylko litery?

Krzan i jej kokosy

Niektórzy podejrzewają, nawet, że Izabella Krzan powiększyła swoje „kokosy”. Piękność postanowiła odpowiedzieć internautom na Instagramie i dała im do zrozumienia, żeby przestali krzanić...

Też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive – odpowiedziała Krzan na zarzuty o podejrzenie większych piersiach.
Czytaj także