18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alarm! Modowa wpadka roku!

Dziwny strój Krzan. Czy jej stylista tak woła o pomoc?

01.09.2021  18:43
Izabella Krzan mści się na modzie! Izabello, co ona ci zrobiła?
Izabella Krzan mści się na modzie! Izabello, co ona ci zrobiła? Fot: TRICOLORS/East News

Ciało Izabelli Krzan od dawna jest twarzą TVP, a gwiazda słynąca z odsłaniania liter w Kole Fortuny, ochoczo prezentuje się w negliżu. Tym razem jednak, zamiast filuternie świecić golizną, ubrała na siebie AŻ ZA DUŻO! Co to za kreacja? Czyjej stylista był nieprzytomny, gdy się odziewała? Jeśli ten strój pochodzi z innego świata, to na pewno tam nie znają się na modzie!

Izabella Krzan znów szokuje na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, które ewidentnie nie wszystkim przypadło do gustu. Okazuje się, że rozmiar MA ZNACZENIE! Była Miss Polonia ubrała się bowiem w ogromną bluzę. Nie jest to może stylizacyjna apokalipsa jak w przypadku stanika Michała Szpaka, ale i tak rozpętała się burza w internecie. Pojawiły się komentarze, że jej stylista powinien udać się do okulisty, a ona sama ma nierówno pod sufitem. Krzan zapewne nie ma nawet czasu nimi wzgardzić, bo jest zajęta liczeniem pieniędzy…

Krzan przedawkowała TVP? Co to za strój?

Jednak ten strój oversize to nie przypadkowa wpadka modowa. Należy wyjaśnić, że gwiazda TVP nawiązała współpracę z firmą Coca-Cola, a olbrzymia bluza ma na sobie logo tego giganta. Krzan wyjaśniła, że "Coca-cola Polska wspólnie z Local Heroes wypuściła drugi drop ubrań". Oczywiście nie wyjawiła ile pieniędzy zarobiła za taki post sponsorowany na Instagramie.

Best summer ever?! Kiedy udany wieczór z przyjaciółmi kończysz nad ranem! A co jak co, w takich chwilach nie ma to jak oversizowa bluza na chłodne, sierpniowe poranki. Czy trochę przesadziłam z tym rozmiarem? Wszystko zgodnie z planem! – napisała Krzan na Instagramie.
Krzan tym razem bardzo ubrana. Czy jej stylista potrzebuje pomocy?
Krzan tym razem bardzo ubrana. Czy jej stylista potrzebuje pomocy? Fot: Instagram
Czytaj także