18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorrrąco w sieci

Izabella Krzan wypina pośladki i... DOPROWADZA DO WPADKI

27.09.2021  15:51
Izabella Krzan zaliczyła wpadkę
Izabella Krzan zaliczyła wpadkę Fot: Damian Klamka/East News

Izabella Krzan jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Prezenterka korzysta z uroków swojego ciała i często eksponuje nagość w mediach społecznościowych. Takie zachowania bywają jednak ryzykowne. Niedawno piękna celebrytka wypinając pośladki, doprowadziła do wpadki. 

Izabella Krzan robi zawrotną karierę w TVP. Jednakże kobieta ma znacznie wyższe aspiracje niż bycie wyłącznie prezenterką. W wolnej chwili jest modelką i influencerką na Instagramie. W mediach społecznościowych często korzysta z niezaprzeczalnego piękna swojego ciała.

Izabella Krzan zaliczyła wpadkę

Izabella Krzan lubi kusić fanów zmysłowymi zdjęciami i nagraniami. Czasami jednak takie atrakcje, jak wypięte do obiektywu aparatu pośladki, mogą doprowadzić do wpadki. Internet zawrzał, kiedy to zobaczył.

Niedawno gwiazda TVP wypoczywała na wakacjach w słonecznej Portugalii. Korzystając z uroku okolicy zapozowała do zmysłowego zdjęcia, na którym wyginała się i prężyła. Na drugiej klatce pokazała krótki filmik, na którym widać, jak powstawało owe zdjęcie. Właśnie tam Krzan straciła równowagę i zaliczyła niezłą wpadkę! 

Fani zareagowali na szczere nagranie z wielkim entuzjazmem. Nikt nie posądził gwiazdy o niezdarność, przeciwnie, widać, że obserwujący są spragnieni jak największej liczby tego rodzaju nagrań Izabelli.

"Super brawo dla Ciebie", "Piękna jak zawsze i do tego ten uśmiech", "Haha złoto ten filmik", "Ty nawet potykając się, robisz to ślicznie" - wypisywali rozentuzjazmowani fani prezenterki TVP. Czujecie to samo, co oni?

Czytaj także
Przeczytaj więcej