18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski dzisiaj nie zaśnie...

Krzan NAGO. W TVP odsłania litery, a w tropikach piersi

25.04.2021  14:49
Krzan na golasa, od rana chwyta za... KAWĘ!
Krzan na golasa, od rana chwyta za... KAWĘ! Fot: Mateusz Jagielski/East News

Zimno wam? W takim razie zajrzycie na Instagram, bo Izabella Krzan opublikowała gorące zdjęcie, które aż PARZY. Do tej pory 26-letnia bogini odsłaniała litery w Kole Fortuny, teraz odsłoniła swoje nagie ciało w tropikach.

Uwaga, odgadujemy hasło: „Izabella Krzan NAGO w wannie”. Miss Polski z „Koła fortuny” poszła na całość i zaprezentowała zdjęcia, na którym pluska się nago w wannie, a za oknem ma widok na błękitne morze. Przeklęta piano okrutna, dlaczego zasłoniłaś tak wiele? Rozczarujemy was, dmuchanie w ekran komputera nic nie da, ta piana nie zniknie. Próbowaliśmy...

Izabella Krzan NAGO. Kurski dzisiaj nie zaśnie?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie są takie piękne widoki (morze, a nie ciało Krzan!), to internauci bardzo szybko rozwiązali zagadkę, co potwierdziła gwiazda TVP na Instagramie. Odsłaniaczka liter i współprowadząca „Pytanie na śniadanie” wybrała się na wczasy na Malediwy. Oczywiście fani jej talentu wpadli w zachwyt i komentarzy pod zdjęciem nie powinni czytać cukrzycy. Fani słodzą gwieździe niemiłosiernie!

Kawa, kąpiel i można zacząć dzień. Samych cudowności dla Was – napisała Izabella Krzan na Instagramie.

Izabella Krzan NAGO:

Czytaj także