18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

słońce ją rozpaliło

Krzan zrzuciła ubrania. Odsłania ciało jak hasła w Kole Fortuny

29.06.2022  14:32
Izabella Krzan cieszy się z upału
Izabella Krzan cieszy się z upału Fot: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan cieszy się ze słońca. Uradowana zabójczym upałem zrzuciła ciuchy i oczywiście podzieliła się z fanami zdjęciem.

Izabella Krzan to postać zagadka. Jej praca polegała jeszcze niedawno na odkrywaniu literek w Kole Fortuny, jednak kobieta tak spodobała się widzom, że dziś jest rozpoznawaną celebrytką i jedną z twarzy TVP.  Rozwój kariery przysporzył jej nowych kontraktów, a nawet miejsca w śniadaniówce Telewizji Polskiej, w programie Pytanie na śniadanie.

Gwiazdka TVP lubi nie tylko występy na ekranie, ale też media społecznościowe. W nich zaś namiętnie oddaje się dokumentowaniu własnego życia i wdzięków. Nie stroni bowiem od eksponowania swego ciała w kusych kreacjach, co za każdym razem wzbudza emocje wśród fanów.

Krzan korzysta ze słońca. Zrzuciła ubrania

Od pewnego czasu Izabella informowała, że stęskniła się za słońcem i odpoczynkiem, i z niecierpliwością wyczekuje zasłużonego urlopu. Zaczęły się jednak wakacje, nad Polskę napłynął tropikalny wręcz skwar, a ona bez przymusu wyjazdu skorzystała z okazji i zrzuciła ubrania.

Na tapczanie siedzi leń. I czuje się doskonale

- napisała Izabella Krzan na Instagramie. Wyjawiła przy tym, że zabójcze upały są jej niestraszne, kocha taką pogodę i korzysta z dobrodziejstw słońca. - Jak znosicie te upały? Ja cieszę się, jak dziecko - wyjawiła.

Wpis ten umieściła oczywiście pod zdjęciem siebie samej. Była miss i prezenterka TVP przywdziała kusy strój kąpielowy z dekoltem sięgającym pasa. W tym samym skąpym wdzianku pozowała już wcześniej. Podoba wam się zdjęcie i kostium celebrytki?

logo Tu się dzieje