Dramatyczne zdjęcie z SOR-u

Gwiazda "Na Wspólnej" w szpitalu! WYPADEK!

19.10.2021  19:42
Joanna Jabłczyńska w szpitalu. Co dalej z Martą w "Na Wspólnej"?
Joanna Jabłczyńska w szpitalu. Co dalej z Martą w "Na Wspólnej"? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Fani serialu „Na Wspólnej” w strachu i łzach. Joanna Jabłczyńska na Instagramie poinformowała, że miała wypadek i trafiła do szpitala. Odwołano jej spektakle w teatrze, nie wiadomo jak ze zdjęciami do nowych odcinków serialu TVN. W jakim stanie jest aktorka-prawniczka?

Joanna Jabłczyńska na Instagramie opublikowała wstrząsającą wiadomość i pokazała zdjęcie ze szpitala. Przeprosiła fanów, ponieważ przez jakiś czas nie będzie mogła wywiązać się ze swoich obowiązków zawodowych. Przypomnijmy, że gra nie tylko w serialu „Na Wspólnej” i w teatrze, ale także udziela porad prawnych. W najbliższy weekend w Rawiczu i Białymstoku nie zobaczycie więc spektaklu „Najsłodszy owoc”.

Jabłczyńska miała wypadek. Co z Martą w "Na Wspólnej"?

Jak widać na zdjęciu z SOR-u, Jabłczyńska ma unieruchomioną nogę. Aktorka pełną sprawność ma odzyskać dopiero za kilka miesięcy. Gwiazda zapowiedziała, że w teatrze zobaczymy ją dopiero w lutym w 2022 roku. Zapewniła, że chce jak najszybciej zacząć rehabilitację

Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl „Najsłodszy owoc” w Białymstoku i Rawiczu i duży wątek Marty czeka na zagranie w @nawspolnej_tvn, a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u. Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższa sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny j obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuje dać z siebie wszystko – napisała Jabłczyńska w mediach społecznościowych. (pisownia oryginalna)
Joanna Jabłczyńska w szpitalu. Marta zniknie z "Na Wspólnej"?
Joanna Jabłczyńska w szpitalu. Marta zniknie z "Na Wspólnej"? Fot: Instagram
Czytaj także