18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miał trzy żony

Gwiazdor Klanu JEST GEJEM? Szokujące zwierzenia

07.10.2020  16:52
Jacek Borkowski powiedział żonie, że: jestem gejem
Jacek Borkowski powiedział żonie, że: jestem gejem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Znany polski aktor, gwiazdor serialu "Klan" TVP jest gejem? Jacek Borkowski powiedział o tym żonie i księżom...

Jacek Borkowski znany jest w Polsce głównie z serialu "Klan", w którym gra niezmiennie od początku produkcji. Teraz aktor wyjawił wielką tajemnicę swojego życia. Chodzi o jego małżeństwa i orientację seksualną...

Jacek Borkowski jest gejem?

Jacek Borkowski w swoim życiu wziął aż trzy śluby i doczekał się trójki dzieci. Teraz wyznaje, że już w pierwszym małżeństwie potwornie skłamał. Wtedy powiedział żonie: "jestem gejem".

Aktor i jego pierwsza żona Elżbieta Jasińska starali się o rozwód kościelny. Niestety żadne z nich nie miało znajomości takich, jakie posiada Jacek Kurski i nie udało im się ot tak unieważnić małżeństwa (Kurski był z żoną ponad 20 lat, a rozwód kościelny dostał). O unieważnienie sakramentu Jasińska starała się wiele lat - wywalczyła je dopiero osiem lat po rozwodzie w sądzie.

Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały - opowiada Jacek Borkowski w rozmowie z "Faktem".

W czasie prób zdobycia "rozwodu" kościelnego Jacek Borkowski wpadł na szalony pomysł. Zaproponował żonie, by przekonała księży, iż jest gejem!

Żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać, co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie - mówi aktor.

Jacek Borkowski homoseksualistą? Zdecydowanie nie. Mężczyzna jest heteroseksualny i po rozstaniu z Elżbietą Jasińską ponownie związał się z kobietą, biorąc ślub cywilny. To jednak nie ostatnia żona artysty. Ponownie przed ołtarzem Jacek Borkowski stanął z Magdaleną Gotowiecką, która zmarła tragicznie w 2016 roku - miała białaczkę.

Zobacz także