18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sam rozegrałby to lepiej

KURSKI BAWI SIĘ W JASNOWIDZA. Czarno widzi wyniki meczów w Euro 2020

14.06.2021  14:56
Jacek Kurski czarno widzi Euro2020
Jacek Kurski czarno widzi Euro2020 Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jacek Kurski typuje wyniki meczów Polski w Euro2020 i jeśli jego przewidywania się spełnią, będziemy mieć repertuar gorszy, niż ramówka TVP za jego rządów. Oj czarno pan Jacek widzi rozgrywki na boisku...

Jacek Kurski zmienia profesję i zaczyna wróżyć z kart, gwiazd lub fusów. Z czego ostatecznie - nie wiadomo, wiadomo za to, że wziął się za przepowiadanie przyszłości.

Prezes TVP postanowił powiedzieć głośno, co myśli o polskiej reprezentacji piłki nożnej. Tuż przed pierwszym meczem Polaków w Euro2020, wytypował wyniki kolejnych spotkań. Jest gorszy od Krzysztofa Jackowskiego -  bardzo czarno zmagania na boisku widzi.

Kurski przewiduje wyniki w Euro

Jacek Kurski nie ma dobrych wieści dla polskiej reprezentacji ani polskich kibiców. Szef TVP twierdzi, że przez całe Euro2020 naszej reprezentacji uda się strzelić zaledwie dwa gole, w dodatku oba w jednym meczu. Dobrze pójść ma jedynie w spotkaniu ze Słowacją, czyli pierwszej rozgrywce reprezentacji. Później będzie już coraz tragiczniej.

Kurski podał dokładne wyniki meczów Polaków. Pierwszy - Polska kontra Słowacja - wygramy ponoć 2:1. W drugim mamy przegrać z kretesem - Hiszpania zmiecie nas z boiska wynikiem 2:0. W sumie rozegramy tylko trzy mecze - trzeci i ostatni to spotkanie ze Szwecją, które zremisujemy, ale bezbramkowo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej