18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za wszelką cenę

Jacek Kurski: "Sylwester TVP jak woda, prąd i powietrze"

19.12.2020  16:38
Sylwester TVP
Sylwester TVP Fot: Jan Bielecki/East News

Jacek Kurski jest zdeterminowany. Niezależnie od tego, jakie obostrzenia wydadzą nam rządzący - prezes TVP chce zorganizować Sylwestra marzeń. W drodze do celu nie zamierza się zatrzymywać, ma poczucie... misji narodowej. 

Sylwester TVP wzbudza wiele kontrowersji. Gigantyczne medium słynące z przestrzegania wszystkich zarządzeń rządzących tym razem się buntuje. Mimo tego, iż w wieczór sylwestrowy będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się - telewizja chce urządzić gigantyczną imprezę w Ostródzie na nowych zasadach.

Jak się okazuje, TVP ma wyjątkowo wysokie mniemanie o swojej misji. Cała telewizja, a zwłaszcza jej twarz - Jacek Kurski odczuwa dogłębnie, że nie może zawieść Polaków spragnionych "Sylwestra Marzeń".

Telewizja publiczna w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom widzów, aby zapewnić im doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę, zapraszając na największy sylwestrowy koncert plenerowy, w którym będą mogli uczestniczyć bezpiecznie, oglądając go w swoich domach

- podkreślał nadawca w komunikacie prasowym.

Sylwester TVP odbędzie się z całą pewnością

Krok dalej poszedł Jacek Kurski, który jest realnie przekonany, że bez transmisji pełnej polskich i zagranicznych gwiazd - cały kraj się załamie. Najwyraźniej Sylwester TVP jest zdecydowanie ważniejszy niż np. sprawnie funkcjonujące szpitale.

W związku z czym tegoroczny „Sylwester Marzeń” w Telewizji Polskiej to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda, po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce. Jak jedzenie, jak powietrze - nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń”

- podkreślił Jacek Kurski. 

Obawiamy się, że w czasie pandemii wszyscy wolelibyśmy sprawnie przeprowadzane leczenie w razie potrzeby, zamiast "Sylwestra Marzeń". Tym niemniej - Jacek Kurski na pewno w noc sylwestrową pojawi się w naszych domach za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych. Niezależnie od tego, co zarządzi PiS.

logo Tu się dzieje