18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Kurski będzie tatusiem. Nowa żona jest w ciąży

25.01.2021  11:10
Jacek Kurski będzie tatą
Jacek Kurski będzie tatą Fot: VIPHOTO/East News

Jacek Kurski po raz czwarty zostanie tatą! Jego druga żona Joanna jest w ciąży. Do najbardziej znanej twarzy TVP spływają teraz gorące gratulacje.

Jacek Kurski nie tylko otwiera właśnie nową telewizję, ale także powita na świecie nowego członka rodziny. Wraz z nową małżonką, z którąś jakimś cudem mógł wziąć ślub kościelny, chociaż jeden już w życiu przeszedł - właśnie spodziewa się swojego kolejnego dziecka.

Jacek Kurski będzie znowu ojcem

Tym razem będzie to czwarty potomek. Jak donosi "Fakt" wybranka prezesa TVP w ciąży czuje się świetnie i dosłownie promienieje. U państwa Kurskich zdecydowanie będzie to bardzo dojrzałe ojcostwo i macierzyństwo, patrząc przez pryzmat metryki. Dwójka dzieci z pierwszego małżeństwa Jacka Kurskiego to już dorośli ludzie.

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Stara się towarzyszyć żonie we wszystkich badaniach i wizytach kontrolnych u lekarza

-  zdradziła osoba znająca parę prywatnie, dodając, że poród spodziewany jest na wiosnę.

Przypomnijmy historię szczęśliwego ojca. Jacek Kurski w 1991 roku ożenił się z Moniką Mucek, a związek ten zakończył się rozwodem w 2015 roku. Chociaż para miała ślub kościelny i z tego związku urodziła się aż trójka dzieci - otrzymali oni unieważnienie ślubu i Jacek stanął z Joanną, odzianą w białą suknię przed ołtarzem. Ślub cywilny im najwyraźniej nie wystarczył. Ta sprawa wzbudziła w Polsce ogromne kontrowersje.

Bardzo zależało im na ślubie kościelnym. Oboje są bardzo wierzący. Wystąpili jakiś czas temu o unieważnienie swoich poprzednich małżeństw i teraz będą mogli przyrzec sobie miłość przed Bogiem. Ceremonia ślubna będzie jednak dość skromna z uwagi na koronawirusa

– mówił wtedy dla "Super Expressu" przyjaciel Kurskich. 

Przed nimi wielkie wyzwanie. Myślicie, że spełnią się w roli rodziców?

Czytaj także
Przeczytaj więcej