18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ręka na pulsie

Jacek Kurski czuwa. Jego ciężarna żona trafiła do szpitala

26.01.2021  13:00
Jacek Kurski będzie ojcem
Jacek Kurski będzie ojcem Fot: MAREK ZIELINSKI/East News

Jacek Kurski już niedługo po raz czwarty zostanie ojcem. Jego druga żona natomiast urodzi prezesowi TVP swoje pierwsze dziecko. Para nie może się doczekać. Wszystko musi być doskonale dopilnowane, dlatego kobieta pozostaje pod czujną opieką lekarzy.

Jacek Kurski będzie tatą po raz czwarty! Jego żona Joanna jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo na świat ma przyjść córeczka króla Telewizji Polskiej. Prezes TVP robi wszystko, by zadbać o komfort małżonki i towarzyszy jej we wszelkich badaniach.

Jacek Kurski znowu będzie tatą

Ostatnio wszyscy przestraszyli się, że wydarzyło się coś złego. Internetem wstrząsnęła informacja o tym, że Joanna przebywa w szpitalu. Jak się jednak okazało, kobieta udała się jedynie na niezbędne, kontrolne badania. Wszystko jest w porządku, a rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, wszystko jest dobrze

– ujawnia w rozmowie z „Super Expressem” prezes TVP Jacek Kurski, który osobiście przywiózł ukochaną żonę do jednego ze stołecznych szpitali na badania kontrolne.

Joanna Kurska w ciąży czuje się świetnie. Nie doskwierają jej żadne dolegliwości i już tylko ze spokojem oczekuje narodzin ukochanego dziecka. W czasie pandemii koronawirusa ciąża jest naprawdę dużym wyzwaniem, które para podjęła z radością.

Przypominamy, że Jacek Kurski ma już dwoje dorosłych dzieci i nastoletniego syna. Z pewnością dla niego kolejne rodzicielstwo będzie odmładzające i napełni go nową energią. Kto wie, jakie to telewizyjne pomysły zrodzi w jego głowie.

logo Tu się dzieje